Aprilia Atlantic 500 (2003)

Vlastník boboh
Vloženo 30.9.2014
Aktualizováno 5.3.2019

Pohodlná, krásná, ovladatelná.

Motorka koupena od FIRMA:Jindřich Holub (České Budějovice

První dojmy - Nádherný design. Na svou výšku 186 cm jsem krásně schovaný a při dešti mám mokrou pouze přilbu a ramena. Komfortní sezení a na dobrých silnicích i jízda. Výkon motoru pro mě dostačující a na servis svépomocí víc než jednoduchá.

Vybral jsem si jí a nebo spíš ona protože mě očarovala . Chtěl jsem něco většího s dobrou dynamikou a dobrou spotřebou, tedy stříkačku. Nejsem žádný střelec, takže ty jízdní vlastnosti co má mě vyhovují. Jen je potřeba zvolit správné obutí - michelin city grip nebo metzeler feelfree. Spotřeba se motá kole 4l/100km. Servis mi přijde ve srovnání s jinými skůtry finančně zvládnutelný. Poruchy byly ale spíš bych to nazval vychytáním dětských nemocí, které k tomuto stroji patří - elektrika u baterky, termostat (benzín v oleji), vodní pumpa, ložiska v kolech a krku řízení.
Cestování je pohodlné v závislosti jak moc je rozbitý povrch silnice a protože jezdím v Čechách, tak žádná hitparáda to není. Při delších cestách za hranice našeho kocourkova je to jinčí káva.

Ondros
Ondros napsal 25.10.19 v 11:06 10b.

Krásná když to vezmu, tak vlastně mám to stejné, jen v jiném kabátě
Ať slouží

PaVer
PaVer napsal 21.01.17 v 17:37 10b.

Ahoj, přeji hodně krásných kilometrů! Ten design je velmi kontraverzní, to zn., že velmi zajímavý a na silnicích je jich jako šafránu. Líbí se mi vyjímečné stroje!

Milan1963
Milan1963 napsal 02.10.14 v 15:48 10b.

Hezký skútr. Přeju samé příjemné kilometry.