Suzuki GSR 600 (2007)

Vlastník Lomnice
Vloženo 30.9.2014
Aktualizováno 30.9.2014

Je jako "samuraj". Japonská dokonalost motorů a designového provedení. Obratná a dravá.

První dojmy - První dojem byl takový, že na 600 to byl docela velký stroj a měl jsem z ní dost respekt, ale jinak jsem si hned padli do oka a jízda byla úžasná, je hrozně snadno ovladatelná a dělá co chcete. Trochu mi ze startu nahánělo husí kůži na zádech zrychlení, na které jsem si po pár jízdách zvyknul :D

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné i pro rozumného začátečníka, ale né moc pro menší dívky. Moje polovička také jezdí, ovšem zde dosáhne jenom na špičky a s váhou mota jsou chvíle, kdy to není nejlepší kombinace.

Hlavně jsem si tohle moto vybral kvůli tomu, že se mi prostě líbila a pak jsem si zjišťoval info, jako že je dobře ovladatelná, dobré brzdy, pohodlí atd

Jízda je super, nechá se na ní jed pohodička a když potřebuje člověk zrychlit, tak šáhne nad 10 tis. otáček a pak je to jak vosa :D...Motor běží krásně, řazení bezproblémové (hlavně oceňuji ukazatel zařazení), brzdy jsou super (sice trochu měkčí, mě to vyhovuje). Ovladatelnost je jako na kole, trochu horší je to s úložným prostorem. Pohodlí na sedlovce je skvělí, akorát pokud má spolujezdec (jako ta moje) jeansy (Trilobite), tak mu to hrozně klouže a je tam jak hadr na holi.
U poruch mě teď zlobí TPS a jak jsem vyděl, tak i jiné...

Moje moto se cítí nejlépe ve městě, kde je znát jeho obratnost. Nějaká menší nerovnost jí nevadí, nejhorší jsou pro ní ty slepeniny na silnici.

Jinak na motu se cestuje skvěle, pohodlí velké. Akorát kvůli tomu, že je to naháč se nedá jezdit rychleji, což mi stejně nevadí...

Lomnice
Lomnice napsal 03.10.14 v 12:04

Pokud do ní půjde, myslím že nemůže být zklamaná

Rosi45
Rosi45 napsal 03.10.14 v 11:50 10b.

dcera po ní pokukuje na příští sezónu

Lomnice
Lomnice napsal 01.10.14 v 19:53

Díky

lacerta82
lacerta82 napsal 30.09.14 v 19:28 10b.

mnoho najetých kilometrů s usměvem na tváři