Honda CBR 600F Sport (2002)

Vlastník Osim
Vloženo 31.8.2014
Aktualizováno 31.8.2014

Kúpu tejto motorky ani pri najmenšom neľutujem. Pre mňa atraktívny dizajn, ide ako hodinky no proste super :)

První dojmy - Moje prvé pocity boli zmiešané keďže som sadol na to z choppra. Ale zvykli sme si na seba veľmi rýchlo. Brzdy na motorke sú perfektné, sedí na ceste ako pribitá. No po zatiahnutí za plyn je to trošku lenivá asi ako každá 600-vka. Ale aspoň si človek vychutná ten zvuk pri podradení :)

Motorku bych doporučil pro - Motorka je určená hlavne pre milovníkov vysokej rýchlosti a adrenalínu.

Doplňky na motorce - Zatiaľ som na motorke vymenil ladený výfuk za ladený výfuk :) Ten čo tam bol nemal ten správny zvuk.

Bol som rozhodnutý pre Yamahu R6 ale pozeral som aj po R1. No keď som precestoval už asi 500km aby som si našiel tú pravú a stále nič tak som si povedal a dosť. Po pár kúskoch Yamaha čo som obzrel som usúdil, že ak Yamahu tak jedine novú a na tú by aj bolo no € treba aj na iné veci :)
No a potom to prišlo. Kliknem na ,,fejsbuka,, a hneď na mňa kukal inzerát na už moju mašinu. Hneď nasledoval neskorý nočný telefonát a na druhý deň ráno sme cestovali na skúšobnú jazdu. Ako to dopadlo už si každý domyslí :)
Motorka sa mi páči aj dizajnovo a vyhovuje mi aj posed. Brzdy na motorke sú fantastické, pruženie je zatiaľ vstave ako som motorku kúpil a celkom mi vyhovuje. Ale bude sa riešiť cez zimu. Jazda v zákrutách je plynulá, nič sa nevlní. Trošku mi vadí ako zaberá spojka a zatiahnutie za plyn je tiež trošku váhavé a kolísavé ale verím, že správne nastavenie a výmena spojky všetko vyrieši. Nebál by som sa na motorke precestovať aj pár 100-viek km.

zack
zack napsal 31.08.14 v 20:44 10b.

Nádherný cebro
To jsi rád, že jsi se vy...na R1,viď?
Tak prdel na sedačce a kola na asfaltu, nikdy obráceně