Kawasaki ZX-6R Ninja (2008)

Vlastník Lukasbarva
Vloženo 20.8.2014
Aktualizováno 6.9.2015

Vymazlená Kawasaki ZX6R o vykonu 92kw s klasickou zelenou barvou Ninji a vyladěným výfukem Yoshimura. Tato Ninja vyjela na cestu v roce 2008.

Suzuki GSX-R 750: Cena

První dojmy - Jako začátečník mám pouze zkušenost s motorkou z autoškoly Honda CBF 600 , proto mi to chvíli trvalo si zvyknout na supersport , ale jizdu už celkem zvládám. Supersport jsem si vybral proto , protože se mi tenhle typ motorek líbí.

Někteří mí známí tento typ mají , celkem se mi zalíbila a byla i za přijatelnou cenu co se mojí motorky týče.
Nejdříve jsem si nemohl zvyknout na citlivý plyn a nutnost se naklánět do zatáček, na plyn jsem si zvyknul celkem rychle , ale zatáčení mi pořád dělá problém. Ale chce to jen čas. No co se týče toho úložného prostoru , je to slabota , maximálně tak na kreditní kartu :D Spotřeba jsem měl z prvu za 4,5l/100km takže až zarážející , ale není se čemu divit při mé pomalé jízdě. Jako spolujezdce nechci vozit nikoho , přece jenom kdyby se něco stalo a všechno kolem svědomí - prostě ne :) Na daleké cesty mi se supersportem nepřijde , jsem polámaný i z krátké jízdy , jsem na motorce křečovitý. Co bych chtěl dodat , mám pořád z téhle motorky respekt a strach.

seniordriver
seniordriver napsal 06.09.15 v 11:48 9b.

Po motoskole si hned poridil 600SS to chce koule. Mit respekt z masiny je ok, ale strach uz ne. Budes jezdit v kreci a tu jizdu si vubec neuzijes...

tudydudy
tudydudy napsal 06.09.15 v 07:51 9b.

Mit respekt je v poradku, ale mit strach, to uz moc ne. Clovek si tu jizdu pak neuziva a jede v kreci. Jak pisi i jini, chce to postupne nekde na volnym prostranstvi objevovat a zkouset co vse moto umi. Je dobry i o tom hodne cist a sledovat, znat treba trochu do podrobna karieru a pravidla Pepy Srsne Silera je dle myho skoro povinnost Moto vypada jinak dost fesne

justyn
justyn napsal 30.08.14 v 10:31 10b.

Suprová Ninja Na první moto dost maso,ale pokud máš respekt a jsi klídas tak to půjde Bacha na zvěř,bordel od zemědělců a na štěrk od silničářů.Respekt je v pohodě,ale strach je taky špatně Hele najdi nějaký větší plácek(letiště atp.) a tam zkoušej.Zatáčet se ti bude lépe když budeš vysedat a mašina se krásně položí,v zatáčce koukej kam chceš jet(nekoukej před sebe)... Tak at to lítá a přeji mnoho štastných km v sedle Ninji Jasných 10b

march08
march08 napsal 23.08.14 v 08:09

Na první motorku až overkill, ale s respektem to nemusí být tak strašný 10

Ninjista
Ninjista napsal 21.08.14 v 10:13 10b.