Kawasaki EN 500 (1995)

Vlastník Terez_Kawa
Vloženo 28.7.2014
Aktualizováno 28.7.2014

Jelikož je to moje úplně první motorka, tak je samozřejmě dokonalá.

První dojmy - Jelikož jsem začátečník překvapilo mě, jak krásně plynule se s ní rozjíždím. Také mi velice vyhovuje její váha. Je lehká a proto nemám problém ji udržet či odtlačit. Hůře se mi vybírají zatáčky, ale to nebude motorkou, ale mnou :).

Motorku bych doporučil pro - Určitě bych ji jako začátečník doporučila o ostatním začátečníkům.

Doplňky na motorce - Padáky a originál plastové kufry. Nejsou moc krásné, ale za to vážně prakticky řešené..

Moc se mi líbí choppery a vždy jsem si chtěla nějakého pořídit. Autoškolu jsem dělala na banditovi- na mě je vysoký, těžký a nepohodlný, a proto bylo první sednutí na kawu přesně to, co jsem vždycky chtěla. Dobře se ovládá a pohodlně se na ní sedí- v kuse jsem ujela 200 km a kromě otlačeného zadku mě nebolelo nic..
Mám ujeto něco málo přes 1000 km, takže žádné velké hodnocení nebude, ale zatím jsem velice spokojená.
Mě osobně se špatně leze pod sedačku k baterii a úložný prostor je veškerý žádný, takže je třeba mít vždy s sebou zavazadlo. Na druhou stranu, kožený válec jí strašně sluší:).
Přestože je malá, krásou se rovná těm velikým Harleyům- jen jí chybí ten bublavý zvuk.
Je moje první a miluju jí.

holman
holman napsal 28.04.19 v 15:12 9b.

Kawa je super..tiez mam jednu ...nech sa dari jazdit co najviac km...dolu kolesami,ja prva jazda a hned defekt

Milan2718
Milan2718 napsal 18.08.17 v 12:58

Krásná dvojice, motorka i jezdkyně ..šťastnou cestu :)

kukal
kukal napsal 10.02.17 v 15:13 10b.

venkovanzkhor
venkovanzkhor napsal 06.07.15 v 14:33 10b.

Motorka pro tebe jako ušitá na míru, užívej... Hodně kilásků bez závad a nehod

Zzzzdenek
Zzzzdenek napsal 01.11.14 v 20:28 10b.