Simson SR 50 (1987)

Vlastník kubas1989
Vloženo 25.7.2014
Aktualizováno 25.7.2014

Hustěkrutopřísný stroj se jménem Slimák

První dojmy - První dojmy? Každý asi tohle moto zná, je to prostě starej dobrej Simson zakoupenej na popojíždění kolem komína, do práce a z práce a na takové ty krátké výlety v létě k vodě ;)

Motorku bych doporučil pro - pro koho je nejvhodnější, myslím že pro každého, kdo po tomto motu tuží ;)

Doplňky na motorce - žádné doplňky na motu nejsou, snažil jsem se ho uchovat v origo stavu.

Popisovat Simsona asi moc nemusím, jelikož předpokládám že většina lidí ttoto moto zná. Osobně mám Simson SR 50/1C, první registrace roku 1987, což znamená, že je o dva roky starší než já. Simsona jsem kupoval před dvouma rokama za částku 2.000,- Kč od prvního reg. majitele. Samozřejmě, že byl ve stavu, jak bych to správně nazval, no zhruba 10 let stál venku pod plachto a nejezdilo se na něm, takže nějaká ta investce do něj byla, ale vzhledem k tomu, o jaké moto se jedná nebyla to žádná obrovská pálka :) Motor šlape neskutečně dobře a myslím že velkou výhodou je to, že má najeto něco kolem poctivých, opakuji poctivých 7.000 km. Jízdní vlastnosti také asi popisovat nemusím, na žádné dlouhé trasy to není, navíc mám model se třemi rychlostmi a musím uznat, že ta čtvrtá mi tam občas chybí. Maximální rychlost něco kolem těch 55 km/h což je pro mé cestování do práce úplně dostačující :D