Suzuki GSF 600S Bandit (2001)

Vlastník HustonCZ
Vloženo 22.7.2014
Aktualizováno 4.6.2015

Myslim, ze vyborna motorka pro zacatecniky. Hodne promine, a neni agresivni, spis stabilni, a da se na ni sedet rovne, takze ruce neboli :)

Honda CB 600F Hornet: důvod neuveden

První dojmy - Presedlal jsem z Jawa, takze to tezko bude objektivni nazor :) . Nicmene vykon sel poznat a szil jsem se s ni velice rychle. Preferoval bych sice nahac verzi, ale motorka se mi libila i vzhledove, a pri vyssich rychlostech se je alespon za co schovat. kdyz uz clovek nekdy musi na tu dalnici. Uz se mi podarilo padnout, chybi mi tady padaky.

Motorku bych doporučil pro - zacatecnici

Doplňky na motorce - kurf GIvi v46 monorack
padaky Rutan

Myslim, ze jedna z tech motorek pro zacatecniky. Presedlaval jsem z Jawa, na kterych jsem jezdil jako mlady klucina a mel jsem trochu pochybnosti, ktere typy motorek mi opravdu sednou.

Easy na servis, motorove si taky zatim nemuzu stezovat. Spotreba cca 6L. Poruchu jsem zatim zadnou nemel. Myslim, ze tam nemam originalni vyfuk (nejspis z Suzuki SVcka), tak mi prijde trochu hlucnejsi, ale to vlastne nevadi. :)
Na blbnuti to zas tak neni. Na zadni se ji moc nechce, je ji treba vice pres pomoci pres spojku.
Ale pro ty zacatecniky stabilni. Kdejakou nerovnost mi to ustalo.

Cestuji na ni rad, poridil jsem si i kufr Givi v46, takze budu moct na delsi ci pohodlnejsi vylety.

Čadil
Čadil napsal 09.07.18 v 21:06 10b.

ThePes
ThePes napsal 04.06.15 v 17:58 10b.

Pěkná. Taky jsem chtěl N a mám S :D