Honda CBF 600S (2004)

Vlastník smrtka117
Vloženo 17.7.2014
Aktualizováno 5.10.2017

Už je to pár let, co jsem na ní přesedlal z dváci a je to supr stroj. Začínal jsem se stažením na 35kW, teď už je otevřená.

První dojmy - Krásná motorka v luxusním stavu. Hned mi padla do ruky, snadná na ovládání s dostatečným výkonem.

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoliv, kdo hledá 600 ccm na cestování a řádění po silnicích. :D

Doplňky na motorce - Doplňky který stojí za zmínku: laďák, trubkový padací rám, stavitelné páčky, zásuvka 12V, zadní blatníček a výměna všech blinkrů za kouřové.

Zvažoval jsem hned několik strojů, ale osud tomu chtěl, abych se setkal zrovna s touhle. Krásně jede, dobrá na cestování a bere už od nižších otáček, když se ale vytočí přez 7 tisíc, tak je to uplně jiný kafe a dá se na ní hodně zařádit . Krásný posez na nastavitelné sedačce s dobrou ochranou proti větru, díky nastavitelnému plexi. Přední brzda byla oproti dváce hodně jedovatá a když se naučí člověk správně brzdit, tak hodně pomůže. Spotřeba je do 6 litrů na sto a to i při sportovní jízdě, dojezd na plnou nádrž je něco přes 300km, záleží na stylu jízdy. Porucha dodnes žádná a servis dělám sám. Je to zkrátka pohodlná motorka, která dokáže spolykat dostatečně km a umí vystrčit i pěkně ostré drápy. A díky podvozku je jízda příjemná i na často nepříjemné české silnici.

piff
piff napsal 13.01.15 v 21:58 10b.

dobrá volba ,až otevřeš svezeš se ještě líp