Harley Davidson SuperLow 1200T (2014)

Vlastník LetcHo
Vloženo 14.7.2014
Aktualizováno 14.7.2014

Je to moje první velká motorka, proto vše berte s nadhledem.
Láska na první pohled ;)

Motorka koupena od FIRMA:Klasik Moto (Jinonice (Praha 5)) - Spokojenost, vše vysvětleno předvedeno, demo jízda, super.

Harley Davidson XL 883N Iron: Velmi drobná motorka, specifická, při osobním setkání mě nezaujala

První dojmy - Velmi krásný zvuk a běh motoru, nižší posed, krásně sedí.

Motorku bych doporučil pro - Je to vhodná motorka pro začátečníky a lidi s nižší postavou, což já nejsem, ale zase i tak se dá na ni velmi rychle zvyknout a ona vám to vše oplatí svou krásnou jízdou a zvukem.

Doplňky na motorce - Zatím žádné

Je to nejdostupnější plnokrevný Harley Davidson. V základu dostatečně vybavený.

Překvapil mě jak sedí, je velmi dravý, a budí respekt.

Bez další úpravy asi nebude na dlouhé jízdy, chtělo by to předkopy a padací rám, pro spolujezdce opěrku.

Kufry menší, ale dostatečné.

Motor super.

michalides999
michalides999 napsal 22.03.20 v 09:26 10b.

Ahoj,
idem si kúpiť túto motorku.
Čo by si mi na začiatok poradil - som totiž začiatočník u týchto mašín. Mal som naháča a 4kolky.
Objednal som si ju bez zvezenia sa lebo ešte bola zima a motorka je niekde na lodi v preprave.
Budem vďačný aj za iné komenty k veci.
M.

standaHD
standaHD napsal 20.09.18 v 07:18 10b.

Je i pro velký, mám 188 a jsem na něm v poho, jen mám posunutý stupačky na začátek motoru, jsou tam na to instalační závity. Jinak hodně km.

t_freedom
t_freedom napsal 19.12.14 v 09:58

ale jó ... ...nebejt HáDéčka asi by nám i ta Ducati padla před koncem minulýho tisíciletí ...
hlavně klid a opatrně - zejména až si začneš myslet, "že už máš najeto " ... sbírej zážitky a ne součástky po pádech Laďo

Brusíno
Brusíno napsal 14.07.14 v 13:20

Krásnej kousek

SonyLee
SonyLee napsal 14.07.14 v 10:00 10b.

Krásnej Haryk spousty pohodovejch kiláků přeju