Harley Davidson SuperLow 1200T (2015)

Vlastník jape1
Vloženo 4.8.2015
Aktualizováno 4.8.2015

Čtvrt tuny chromu, 1,2 litru, nádhera!

Motorka koupena od FIRMA:Harley-Davidson Praha - Klasik Mot - Naprostá spokojenost!!!

První dojmy - Prvních 500 km za víkend - neuvěřitelná paráad. Inzeráty nelžou - Potřebuješ únikový plán - nic neřeš - jezdi!

Motorku bych doporučil pro - Pro řešení krize středního věku naprosto ideální.

Doplňky na motorce - Zatím ne.

Po 30 letech jsem si půjčil skůtr. Pak jsem šel do Vrbovky, ale tam se mi nikdo nevěnoval, prodejci vyplňovali nějaké formuláře, na prodejně spousta skůtrů a někde vzadu pár motorek.

Pak jsem zkusil Harley Davidson a okamžitě mě dostalo to prostředí, prostě zrenovovaný statek a na dvoře spousta strojů vystavených, na půjčovně, ale i od zákazníků, kteří přijeli do servisu nebo se jen tak podívat. Silné stroje, lidi které to baví, rachot startovaných motorů, spousta chromu ...

Hned mi nabídli testovací jízdu, nejprve Street 750 (pěkně omlácený), pak Sporster IRON 883 a pak úplně nový Sporster Forty-Eight 1200. Ten už mi po těch 30 letech neježdění přece jen dal trochu zabrat. Nakonec jsem objednal Sporster 1200T Superlow protože s tím nebudu jezdit jen kolem komína a bez těch sedlových brašen bych se neobešel. Do týdne jsem odjížděl se značkou, pojištěním, vybavením,...

Mám za sebou prvních 500 km a je to neuvěřitelná paráda!!!

michalides999
michalides999 napsal 22.03.20 v 09:20 6b.

Ahoj,
idem si kúpiť túto motorku.
Čo by si mi na začiatok poradil - som totiž začiatočník u týchto mašín. Mal som naháča a 4kolky.
Objednal som si ju bez zvezenia sa lebo ešte bola zima a motorka je niekde na lodi v preprave.
Budem vďačný aj za iné komenty k veci.
M.

standaHD
standaHD napsal 20.09.18 v 07:19

Ahoj, mám stejnýho HD a moc Ti ho přeju, protože je super. Snad se někdy potkáme.

standaHD
standaHD napsal 20.09.18 v 07:15 10b.