Suzuki VS 1400 Intruder (1998)

Vlastník Drtikol10
Vloženo 11.7.2014
Aktualizováno 12.11.2016

Je prostě skvélá. Mám už v řadě třetí a jinou prostě nechci. I přes malé "nedokonalosti"

Motorka koupena od Německo - Dobré

První dojmy - Moje první motorka tohoto stylu byla osmistovka, takže po třistapade,půllitrech,něco naprosto jiného. Po pár km, ale nadšení a užívání si jízdy.Po první sezoně, přišla touha po větší síle.Takže první čtrnáctka.Myslím,že víc není potřeba

Motorku bych doporučil pro - Každý kdo si chce pořídit motorku, by měl vědět ,co od ní bude očekávat.Potom s přihlédnutím k aspektům jako je věk,výška,tělesná dispozice atd. Pokud se rozhodne pro Suzuki Intruder 1400, jsem přesvědčen, že nebude zklamán.

Doplňky na motorce - Je toho dost, každý chooper je nekonečná stavebnice, záleží jen na vkusu a peněžence

Tato motorka je dle mého názoru, nejhezčí chooper. Když vezmete fakt,že se vyráběla od r.1987 v podstatě v nezměněné podobě,tak to už něco znamená! Oči kupují nejdřív,potom to další.Mám na téhle poslední najeto za tři sezony přes 60000km a na těch předešlých asi 100000km takže, něco najeto mámJjízda.. ..jsou motorky,které se ovládají lépe,ale když máte čtrnáctku rádi,dost jí odpustíte. Motor skvělý,brzdy i přes "čtyřpístek" stále slabší, podvozek je měkčí, projevuje se to hlavně při jízdě s baťůžkem.,Spotřeba mě nikdy moc nezajímala ale díky malé nádrži, 13l i s rezervou , tankujete každých 200km, čili kolem 5l/100km. Ale větší nádrž by jí opravdu neslušela. Závady za ty roky opravdu žádné,jen běžný servis.Výměna všech ložisek vyplývá z ujetých km. No a nakonec,.. nejlépe jí vyhovuje cesta s dobrým povrchem, do města fakt nemusí.

Čadil
Čadil napsal 09.07.18 v 21:34 10b.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 12.11.16 v 12:27 10b.

Parádní kousek gratulejšn.

pavsa66
pavsa66 napsal 22.11.15 v 14:20 10b.

Skvělá mašina gratulace a pohodu v sedle

toša.
toša. napsal 16.04.15 v 16:27 10b.

pěkná tak suchou nohou v roce 2015

babula
babula napsal 07.04.15 v 19:59 10b.

Moc pěkná . Zasloužených 10b