Maxon Ardour (2014)

Vlastník kobra33
Vloženo 11.7.2014
Aktualizováno 11.5.2015

Vloženo: 11.07.2014, Uskutečněno: 30.06.2014, Stav tachometru: 295 km, Zhlédnuto: 57x

Dnes jsem provedl u autorizovaného servisu první prohlídku. Vyměnili mi oleje, zkontrolovali dotažení všech šroubů. Vyčistili karburátor, protože se mi nezdály teplé starty, kdy to chytlo třeba až na pátý pokus. Vyměnili mi přední kapotáž - pravou stranu, jelikož jsem zjistil asi 2 dny po prodeji, že je prasklý držáček do kterého měl být chycen šroub, který kapotáž držel, ale v poho vyměnili na záruku do druhého dne než kapotaž přišla. A vyměnili mi hrdlo nádrže, protože soudruzi v Číně zapomněli vylisovat "dírku" na kterou byl napojen přepad - odvzdušnění nádrže, takže jsem do nádrže nikdy nedostal víc než 3 litry. Cena prohlidky vyšla cca 700 kč. Ve 300km jsem tedy doladil výrobní neduhy a snad další km budou v pohodě.

• Prodej Maxona

Včera jsem Maxona prodal, posloužil mi bez měsíce rok, najeli jsme 2200km bez zavad, vždy hned chytil a dovezl mě kam jsem potřeboval. ;-) Zůstává v Plzni a doufám, že novému majiteli bude sloužit bezvadně jako mně, ješ

Typ: Prodej
    Vloženo: 07.05.2015
    Uskutečněno: 07.05.2015
  • Od března zase jezdím

Po zimě,kdy stál skůtr v garáži a měl baterku napíchlou na Optimate 6 12V-5A automatická nabíječka, jsem baterku opět připojil. Pak jsem bez klíčku asi 10x našlápl nakopávačku. Po zapnutí klíčku a na třetí zmáčknutí star

Vloženo: 02.05.2015
    Uskutečněno: 02.05.2015
  • Zavod proti PCX 125

Dnes cestou z prace jsem si dal neplanovane "zavod" proti Honde PCX 125. :-) Na vyjezdu z Plzne na Prahu jsem po rovine jel neco kolem 85km/hod, kdyz jsem v zrcatku zahledl svetla motorky, ktera se priblizovala, ale byl

Vloženo: 16.09.2014
    Uskutečněno: 16.09.2014