Kawasaki ZX-6R Ninja (2008)

Vlastník harwey10
Vloženo 1.7.2014
Aktualizováno 6.3.2016

Po několika sezónách na R6 jsem se rozhodl jít do litru.Koupil jsem Fároše,ale nějak to nebylo ono a tak jsem ho po jedné sezóně prodal a vrátil se k šestistovce,což bylo to nejlepší,co jsem mohl udělat.

První dojmy - Motorka je hodně lehká a o dost ovladatelnější než Fároš,výkon mi rozhodně nechybí.Na sériový výfuk senzační zvuk. Naprosto spolehlivá mašina,přijdu,natočím a jedu nic jinýho neřeším.

Motorku jsem koupil z bazaru,moje první zkušenost,ale naštěstí pozitivní.
Mám tam novou sadu Dunlop Sportmax sportsmart 2 a zatím spokojenost,uvidím kolik najedou.Dřív jsem jezdil D212GP ,ale na silnici dost velkej luxus,na občasnou návštěvu Mostu perfektní.Oproti Fárošovi agresivnější posaz,ale jinak docela prostorná motorka,co se týče pracovního prostoru jezdce asi největší šestka.

Klarka23
Klarka23 napsal 11.02.15 v 18:49 10b.

V té černé vypadá ještě víc agresivněji

harwey10
harwey10 napsal 30.08.14 v 21:56

Výkon Fároše byl moc fajn ,ale ta šestistovka mi na silnici úplně stačí To ždímání šestistovky není vůbec špatný ,ale moc díky za komentář,doufám,že ti to bude taky vděčně sloužit,je dobrý mít motorku na všechno,příští rok jdu do PCX,tak snad Honda nezklame To bude napěchovaná garáž

fašoun
fašoun napsal 23.08.14 v 18:53 10b.

Moc pěkná, tak ať Ti to jezdí. Konečně máš zase svojí krevní skupinu, mě fárošek taky nechybí, sice se mi občas zasteskne o jeho výkonu, ale nyní si moto užívám také víc, můžu na ní i do práce a více si jí užívám i kolem komína...

za mě máš 10b.

harwey10
harwey10 napsal 08.07.14 v 05:04

diky za pozitivni komentare,nad tim vejfukem se zamyslim a ladak by nebyl k zahozeni

Bauiii
Bauiii napsal 06.07.14 v 12:02