Kawasaki ZX-6R Ninja (1999)

Vlastník kawmen
Vloženo 24.6.2014
Aktualizováno 24.6.2014

ZX-6R co dodat, chtěl jsem kawu, tak jsem si ji jednoho dne pořídil.

První dojmy - Po chvíli zvykání na 6tku mi padla do ruky perfektně, nicméně moc mi nevyhovovalo to pořád vytáčet, střední pásmo prostě slabé na což jsem nebyl zvyklý, pokud člověk jel sám, tak to nebyl problém, ale když člověk jede se spolujezdcem, tak se musí trochu krotit a mít motorku pořád nad 10tisíc aby se svezl mi moc nesedělo.

S motorkou jsem byl spokojený, co můžu vyzdvihnout jsou brzdy, po zkušenostech s jinými motorkami jsem po prvním svezení měl úsměv od ucha k uchu z toho jak to brzdí, ale je pravda, že jsem se o všechny komponenty dost staral. Motor má ve vyšším spektru otáček solidní zátah a výkon mi určitě nechyběl, problém nastal až ve chvíli kdy měl člověk jet ve dvou a chtěl jet spíš cestovně, v tu chvíli člověku chybí ta síla ve středním pásmu. Ale to neberu jako vadu, jde prostě o supersport a navíc šestku. Podvozek je již tradičně trochu tvrdší, na hladkém asfaltu paráda, ale na nerovnostech je člověk vyskákanej jak kdyby jel v traktoru.

benz
benz napsal 24.06.14 v 18:34

zdarec prosimte nevis o nekom kdo by nechal zadni blatnik???,mam stejnou jako ty.r.v. 2000 dikec moc optej se.