Honda CB 550 (1977)

Vlastník Lubinho
Vloženo 17.6.2014
Aktualizováno 20.11.2020

Honda CB 550 Four K3 - klasická motorka z konce 70.let. Líbila se mi už dávno. Hledal jsem, našel jsem, vyrazil jsem. I když to bylo pěkných pár set kilometrů, vyplatilo se . Splněný dětský sen! :)

První dojmy - Zatím jsem toho moc nenajezdil. Původnímu majiteli stála motorka 15 let v garáži, takže potřebuje trochu péče. Po chvilkách ji dávám do kupy. Už vrčí ... jéééh. Čtyři laufy prostě umí vyloudit úsměv :)))

Doplňky na motorce - Jen cafíčkový sedlo a vzduchové tlumiče Marzocchi vzadu, oboje v techničáku :).

Zatím jsem toho moc nenajezdil. Původnímu majiteli stála 15 let v garáži, takže potřebuje trochu péče. Po chvilkách ji dávám do kupy. Už vrčí ... jéééh. Čtyři laufy prostě umí vyloudit úsměv :)))

Potřebuje seřídit - karburátory a zapalování...nevíte o někom, kdo se v Hondičce umí, v dobrém slova smyslu, "povrtat" a poladit ? Díky za každé info.

Tak po dlouhé době je Hondička v provozu a na značkách. Od srpna 2015 najeto již nějakých pár set kilometrů a zatím bez problémů !

Kostelník
Kostelník napsal 10.09.15 v 17:02 10b.

Jó, to je taky pěknej stroj! Gratuluju

Lubinho
Lubinho napsal 10.09.15 v 12:13

Tak od letošního srpna je konečně na značkách a v provozu !!! Hurááá
Při jedné z prvních cest kolem Berounky jsem náhodou potkal i kolegu z Nového Strašecí, který "přifrčel" na stejném stroji. Pokecali jsme o našich strojích a vyrazili zase po svých.

Taliján
Taliján napsal 05.05.15 v 21:14 10b.

fotka se 4 koncovkami je fakt super. Už ji máš na letošní sezónu v cajku?

Jupík
Jupík napsal 10.10.14 v 21:28