Yamaha DS 7 (1972)

Vlastník D-fens
Vloženo 25.5.2014
Aktualizováno 13.6.2018

cca pred 20 lety zakoupena, chvíly ježděna, pak umřela a pak mnoho let čekala na reinkarnaci, aby mohla dostat ještě infarkt ze kterého se opět zotavila

První dojmy - Když nechytnou saze tak jede jako Jawa3pade, když chytnou saze tak jede o trochu lépe než Jawa3pade, je malinkáa a těžká

Motorku jsem dostal k narozeninám. Chvíly jsem na ní jezdil než přestala dobíjet ( to jsem si půjčoval dědovu baterku ze žigulíka abych si mohl zajet oblíbené serpentiny. Na opravu jsem neměl fištón a dostatek financí, ale přes různé DODO stále jezdila i když už to nebylo ono, až dojela. Na cca 17 let šla k ledu a čekala na vhodnou chvíly kdy zahájíme s kamarádem akci Zet.
V roce 2011 první vlaštovkou došlo nové zapalování Vape s celým svazkem, proběhla montáž, vše OK, jízda, super, pila, kudla, až jsem udělal samou blbostí motor.
Na jaře 2012 jsem sehnat motor, bohužel už ne typ DS7 ale RD250 z roku 1975, objednávám nové karburátory, písty, jazýčkové ventily, válce jdou na výbrus.
Březen 2014 hotovo .
Fáze doladění je snad u konce, podzim 2017 mě napadlo pohrát si s předstihem a nastavením karburátorů. Po několika laboracích motorka poněkud ožila, když jsem zaheftil jako normálně tak zařvala jak kroska a vystřelila, před tím jsem psal lepší jawa3pade, ale tím jsem zřejmě Yamaze DS/RD křivdil, mohly za to moje ruce.
Mažu 1:33 - 35

CadLubeen
CadLubeen napsal 13.06.18 v 18:16 10b.

Parádní kousek

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 21.02.18 v 14:51

Tak to je krásný kousek železa
Perfektní stroj času.

26.martin
26.martin napsal 07.08.14 v 13:10

ahoj mas jeste kartery z te ds 7 jestli bys je chtel prodat tak se urcite domluvime :D

clode
clode napsal 26.05.14 v 21:25

Super Raketa. Jezdil jsem na ní.

Petr_TA
Petr_TA napsal 26.05.14 v 09:13 10b.

moooc pěkný