Ducati Monster 620 (2002)

Vlastník wendys620
Vloženo 3.4.2007
Aktualizováno 3.4.2007

Barva žlutá, na úpravách se usilovně pracuje -:)Dejte ňáký typy na doplňky...díkec

Zkušenosti: Zkušenistí je pomálu, páč jsem jezdil v 15letech jen na sršni ménem Simsom pade, pak chvíli nic až na vojně sem si začal s Jawou dvěpade ale vzdala se služeb asi po roce a půl. Pak jsem šel do světa a problém byl s parkováním-bydlel jsem v panelu tak že jsem jen tiše záviděl ostatním bikerům. Teď(před 2 roky) jsem vyměnil panel za barák a musel jsem ho dát trochu k světu. Až nastal letos ten den s velkým D a už jsem zase na dvou kolech. Parádaaaaaaa.

Cesty: cestuju každý víkend(SO nebo NE) podle počasí z Bříství na Karlštejn - páč tam mám povinosti, tak kdo se chcete zastavit nebo jet se mnou dejte aviz605 568 896

kodlisko
kodlisko napsal 06.10.09 v 11:32

čau pěkný monster ale ta maska je fakt hrozná dej to pryč

Vulcanolog
Vulcanolog napsal 06.04.09 v 21:03

No když vidim jak ti tu všichni nesměle komentujou tu děsnou masku :) nedá mi to a musim za sebe narovinu napsat
TA MASKA JE HNUSNÁ A NEMÁ NA MONSTERU CO DĚLAT!
tolik muj názor, nic ve zlym

Mišák-333
Mišák-333 napsal 30.03.09 v 19:51

Pěknej kousek a ta žlutá .Něco bych ještě udělal s tou maskou třeba žlutej pruh?A co spojka (kryt) neláká Tě jí otevřít !

Morb...
Morb... napsal 24.05.08 v 23:12

Peknej, jen co je pravda, ale ta maska me tam nejak moc nesedi. Hold uz to pak neni klasika.Ale Dulezity je, ze je to Desmo a ze se ti libi Hodne stesti pri upravach

Jaris998
Jaris998 napsal 03.08.07 v 21:50