Yamaha YZF-R6 (2008)

Vlastník sergio.GS500
Vloženo 11.5.2014
Aktualizováno 11.5.2014

Neskutečná pila, opravdu závodní posez, krátkej rozvor, zatáčky řeže ouplně neskutečně, jediná věc co chybí z výroby je tlumič řízení, nezbytnost u takové pily !!!

První dojmy - Nádherný barvy, nádherný křivky, prostě sex na kolech!!! Výkon je až nezkutečnej na šestistovku!!! Použitelné rozmezí otáček 12 tisíc až omezovač, jináč to prostě nejede a nedává jízda na R6 smysl!!!

Vždycky jsem chtěl vyzkoušet ten nejlepší model R6.Tedy ročníky 08-09!!! Chtěl jsem vědět kam se to posunulo od mí starý R6 03...Co se týče vzhledu tak to je kapitola sama pro sebe.R6 se nedá co vytknout, musí se snad líbit každému!!! V těhle barvách asi nejhezčí R6. Podvozek, tvrdej uskákanej ale ukrutně přesnej.Žádné rozvlnění se prostě nekoná.Tlumič řízení je nutnost, bez něj nelze R6 tyrát tak jak si zaslouží.Do provozu mi to přijde jako ouplně zbytečná motorka, furt točit furt řadit plus tvrdej a nekompromisní podvozek.Na okruhu pecka!!! do provozu spíš jen stylovka ...Nezapomenutelný zážitek!!! Pro mě nejvíc nekompromisní motorka na který jsem kdy seděl a jel !!!...Vyzkoušel jsem si jí, splnil si sen a šla do světa !!!

lupino23
lupino23 napsal 12.05.14 v 00:16