Yamaha XJ 600 (1993)

Vlastník Onanys
Vloženo 8.5.2014
Aktualizováno 8.5.2014

Motorku jsem koupil velice levně za 20K. Byla po servisu, s novou baterii, novymi pneumatikami a novou řetězovkou. Celkový stav vzhledem k ceně velice slušný.

BMW F 650 GS: Cenovy rozdíl mezi Yamahou a BMW byl propastný :D.

První dojmy - Vzhledem k tomu, že mám ve výrobním procesu řidičské oprávnění na motocykl, nemohl jsem ji ještě pořádně projet, ale za měsíc se to změní. Starty jsou v pořádku, světla svítí, blinkry blikají, stěrače to nemá :)

Motorku bych doporučil pro - Asi bych na svou vysku 190cm (85kg) radeji o malinko vetsi moto. ale problem to nebude.

Doplňky na motorce - Na moto jsem zatim nainstaloval pouze drzak telefonu(navigace). Zakoupeny na Ebay v cene 150 kc i s dopravou z Ciny :D. Zpracvani vypada solidne. V tuto chvili objednavam USB zasuvku na riditka a vybiram cestovni brasny.

XJcko jsem vybral z nekolika duvodu. Ma velice priznive recenze od uzivatelu co se tyce jeji spolehlivosti. Ceny tohoto motocyklu se pohybují az prapodivne nizko :). Splnuje muj pozadavek na cestovni motocykl, ze ktereho cloveka po 2 hodinach neboli cele telo (diky vzprimenemu posedu a mekenu sedlu). Na delsi vzdalenosti cestovni rychlosti je jeji spotreba 4L, coz je prijemne. Vykon 37 kw (45 a vice u neskrcenych variant) je pro me jako novacka optimalni.

Onanys
Onanys napsal 08.05.14 v 21:38

DIky panove :). Letos pojede k Černému moři :).

Onanys
Onanys napsal 08.05.14 v 21:38

DIky panove :). Letos pojede k Černému moři :).

Milan1963
Milan1963 napsal 08.05.14 v 09:31 10b.

Pěkná, zvlášt' za tu cenu

context
context napsal 08.05.14 v 09:19 10b.

pěkná tak a´t slouží a přeji dlouhou sezonu

kubrt1965
kubrt1965 napsal 08.05.14 v 09:12 10b.

moc pěkná,taky jsem na ní jezdil a byl jsem spokojený,je to držák. Ať slouží