Honda CBF 600N (2004)

Vlastník nikitacka
Vloženo 7.5.2014
Aktualizováno 30.8.2016

Honda CBF 600n ABS - Kráska moje černá !!! Najeto pouze 16000km - luxusně zachovalá a opečovávaná. Motorka prodána 30.8.2016 pánovi do Nového města na Moravě.

Yamaha FZ6 S2: Žádná co by mě zaujala a byla za slušné peníze.
Kawasaki Z 750: Zatím by na mě byla moc silná a navíc je pro mě hodně vysoká.

První dojmy - První dojem byl naprosto luxusní, jela jsem si pro motorku až ke Kolínu, takže cestou zpátky jsem si ji mohla pěkně ošahat. Po Cbéčku, které jsem měla, daleko lepší zátah, jízdní vlastnosti má daleko lepší a vzhledově se mi moc líbí.

Doplňky na motorce - Plexi štít, závažíčka, řídítka LSL - luxusní, padáky, laďáček Leo Vince - krásný zvuk.Do budoucna chci pořídit: Tankpad na nádrž, carbonový polep víčka, proužky na kola, nosič a kufr...a další věci, které mě napadnou

Než jsem si koupila tento stroj, rozhodovala jsem se mezi FZ6 a Kawou Z, ale volba padla nakonec opět na Hondu Přece jenom jsou to motorky, na které je spolehnutí. Motorku jsem koupila od prvního majitele a měla najeto pouze 16000 km. Motku mám teprve od 1.5., takže zkušenosti skoro žádné, zatím najeto 350km a naprostá spokojenost. Myslím, že budu opět spokojená, je to motorka jak na cestování, tak na nějaké to vyblbnutí. Nejsem žádný blázen co potřebuje extra výkon, takže koníky budou stačit a spotřeba bude taky pěkná.

Mefistofel
Mefistofel napsal 23.07.23 v 09:58 10b.

Zorro77
Zorro77 napsal 23.08.15 v 15:26

Ty ráfky jí slušej :)

PYTEL1
PYTEL1 napsal 01.06.15 v 09:40 10b.

nikitacka
nikitacka napsal 26.04.15 v 20:38

Děkuji všem

istonbike
istonbike napsal 26.04.15 v 17:56 10b.

Nádherně černá Hondice podporována parádním soundem Leoše Vincka přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle