Kawasaki Z 750 (2005)

Vlastník Mikacek---Špirda
Vloženo 16.9.2006
Aktualizováno 3.9.2013

Po 7 letech a 70tis km prodáno. Bude chybět :(

Narodila se nam 15.9.2006 Važila nám 195kg a měřila 2m.Sílu měla za 110koní a na newtometru se ukazalo 75 :)) Darovali sme ji jmeno Žemlička a přejeme ji do života mnoho zdárných km ve zdraví :))

První dojmy - [b]Zkušenosti:[/b] 17.9.2006 . . . dneska jsem si poslechnul stupačku na levé noze :) Po 1000km musím jenom chválit bot všechno všude + Jízda ve dvou, soolo, střelba, pohoda . prostě vypadá to že jsem našel vysněnouo moto a to se mi nikdy o ni nezdalo :))

Zkušenosti: 17.9.2006 . . . dneska jsem si poslechnul stupačku na levé noze :) Po 1000km musím jenom chválit bot všechno všude + Jízda ve dvou, soolo, střelba, pohoda . prostě vypadá to že jsem našel vysněnouo moto a to se mi nikdy o ni nezdalo :))

10.10.2006Stupačky po obou stranách obroušeny MAX spotřeba zatím 6l a to si holka u mne neodpočívá. Jedina vada na krase vibrace orig. ocel. řidítek. Ale ježíšek říkal že jsem byl hodnej a tak bude pod stromeček řidítka široká i s hrazdičkou :)) Děkujeme ježíííšku :))

14.10.2006Zatím nej MAX 243 :)) ještě to o trošičku půůjde :)))

xx.xx.2007 Někdy v létě MAX 253 ale už je to asi na doraz. Začátkem sezóny 2007 jsem dostal šmejra a upadnul na pravou stranu. Na to jak to bylo hrozny tak jsou odřeny jenom víka a trošku vejchuk. Řiditka to odnesli komplet ale chladič, nádř nic okolo není rejpnutý. Docela dobře stavěná ;) Hlavně už nepadat.

Cesty: vych. čechy.

Další info: Po CB 600S kde jsem se bal že bude moc foukat spíš shledávám zlepšení, že větrnej omezovač taky není k zahození. Ovladatelnost mě vyloženě převpali. Stačilo me tak 200km a ta holka už mi zřetelně říkala "tati" :) Další překvápko je příjemnej zvuk ze ser. koncovky. Nadherne to okolo 3 - 4tis basuje . parada. Spotřeba: kombinovaná.max zatím 5,7l/100

WilliS
WilliS napsal 28.08.11 v 20:58

Pekelně rychlý ZED 10B

ptaak
ptaak napsal 27.02.11 v 13:27

Špirda? Největší dobytek na silnici co znám ať už je jaro a vyrážíme někam (já s náskokem )

sooky
sooky napsal 17.11.09 v 14:52