Honda CR 250 (1998)

Vlastník stig_bojar
Vloženo 15.4.2014
Aktualizováno 15.4.2014

Motorka ma hneď ohromila svojimi tlmičmi, motorom, hmotnosťou a hlavne zvukom.

První dojmy - Po prvotnom naštartovaní sa mi hneď roztriasli kolená, išiel z nej veľký strach a rešpekt. Keď som na ňu sadol bol som ohromený tým zrýchlením a to som rukoväť neskrúcal ani zďaleka naplno. Motor ťahá celkom pekne aj v spodných otáčkach.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je by som povedal vhodná už pre skúsenejších, pretože je to naozaj sila. Keby že mám peniaze tak najskôr odjazdím 1 sezónu na 125 a až potom by som šiel do 250.

Najviac som sa bál pri tejto motorke spotreby, ktorá ma milo prekvapila (asi to bude tým, že ju nejako extra neobháňam). Oproti xr 600 je to sila. Za tieto prvé 4 mesiace s ňou nemám nejaké bohaté skúsenosti ale ani raz nesklamala a vždy pekne štartuje. Motor je po generálne, ide parádne, tlmiče sú tiež ok. Bolo treba na ňu kúpiť rýchlopal, nakoľko sa muselo veľmi skrúcať zápästím a na hrboľcoch bol problém s uberaním. Keď sa namontoval rýchlopal tak potom už bol problém predné koleso udržať na zemi. Motorka sa stavia na zadné na každej rýchlosti. Záporné skúsenosti nemám žiadne a dúfam, že to tak čo najdlhšie aj zostane. Motorka je samozrejme najvhodnejšia na mx trate, ale dá sa s ňou povoziť aj len tak po poľných cestách.

bmw3987
bmw3987 napsal 17.04.14 v 09:33 10b.