Suzuki GSX-R 600 (1997)

Vlastník rossi999
Vloženo 1.4.2014
Aktualizováno 23.3.2016

mam srad tak mě nechtěj nasrad :D

První dojmy - První dojem super motorka za super prachy sice trošku starší ale pořád peláší slušně :-) jako pro začátek slušná no sice na našich silnicích žádná úžasná jízda díky stavu vozovek ale dá se svézt hezky :-)

Motorku bych doporučil pro - myslim že tohle by zvládnul i neakej obyčejnější slušnej jezdec kdeco odpusti ovladatelná taky dobře jako asi ne uplně pro člověka kterej předtim jel akorát na fichtlu ale slušná hračka :D

výběr byl jasnej suzuky má hezký barvy a SRAD ještě k tomu úžasně vypadá je to mohutná motorka jelikož jsem trochu větších rozměru jsem za to rád aspon ladíme s tou šířkou :D co se týká jízdy tak svezení pěkný ale jde dost o silnice motor šlape parádně i po těch 17 letech naprosto bezproblémů brzdy fungujou taky na jedničku ovládá se taky dobře na to že je to čtyřvál tak jde pěkně spolujezdec zamnou ještě neseděl a ani sedět nebude sice tam sedačka zatim je ale musim někde sehnat krovku co se týká spotřeby newim jistě bylo mi řečeno mezi 7-10l/100km ale newim

Kosha
Kosha napsal 07.04.14 v 19:50 10b.

Je to dobrá mašina, taky jsem s ní spokojenej, ať slouží

Thunder
Thunder napsal 02.04.14 v 19:50 10b.

pěkná

koftu