Honda XL 600V Transalp (1993)

Vlastník megabajt
Vloženo 31.3.2014
Aktualizováno 1.9.2014

Tak to je moje prví moto po 30ti letech

Motorka koupena od Rozzi75 (Příbram II)

První dojmy - První dojem byl úžasnej no nejni se čemu divit po 30ti letech .Poslední moje motorka byla Jawa 90 Cross a to už je opravdu dlouho tak že moje první svezení na Alpu bylo trochu s respektem ale hned padla do ruky .

Jak už jsem psal moje poslední motorka byla Jawa 90 Cross tak že volba byla znovu na nějaké enduro a brácha zrovna tohoto Transalpa chtěl prodat tak slovo dalo slovo a bylo to. Jak už zde popisoval brácha (Rozzi75) tak byla dost zanedbaná ale brácha už hodně udělal ale pořád je co vylepšovat dostala nový lak zadní kufr novou řetězovku přídavná světla a pár dalších drobostí.Letos přes zimu jsem se pustil do kontroly a seřízení ventilů změna umístění dobíjecího rele ,přidána zásuvka na 12V ,digitální voltmetr ,navigace no a další drobnosti. Jak už zde bylo mnohokrát popisováno nejni to žádný závodník ale zvládne lehký terén a na silnici taky obstojné ale obsazena mnou a maminou a nějakou bagáží už fakt nic moc ale na klidnou i dost dlouhou jízdu v pohodě ale tak 20koníků by mu prospělo. Loňskou sezonu jsme najeli necelých 10.000 km bez jakýchkoliv problémů. Letos plánujem Orlí hnízdo a Glossglockner tak pak písnu jak to dopadlo.

DDAVSON
DDAVSON napsal 27.05.14 v 19:29 10b.

Přeju pohodu v sedle a super cestu před tebou.

Potok01
Potok01 napsal 16.05.14 v 16:23

S Transalpem milovník cestování neudělá chybu. Gratuluji ke stroji a přeju tisíce km bez nehody.

ivulino
ivulino napsal 31.03.14 v 19:33

Pěkná. Taky jsem ji měl kdysi v merku. Taky jsem se k tomu vrátil "už" po 20 letech)

Rozzi75
Rozzi75 napsal 31.03.14 v 12:02