Suzuki GSX-R 600 (2006)

Vlastník redy19
Vloženo 23.3.2014
Aktualizováno 22.5.2015

Suzuki GSX-R byl můj sen už z dob, kdy jsem jezdil na Mitu a včera 22.3.2014 se sen stal skutečností :)

Honda CBR 600RR: důvod neuveden
Yamaha YZF-R6: důvod neuveden

První dojmy - Zatím nemůžu soudit, najel jsem s ni všehovšudy 50km. Teprve musím koupit nové oblečení protože staré jsem prodal a hlavně musím počkat na rozšíření řidičáku na neomezenou, ty 3 týdny nebo jak dlouho to trvá mě zabijou :))

Sůzu jsem si vybral, protože je to pro mě snad nejhezčí šestka ze všech, kor v originálním modrobílém zbarvení :))
Je v origo stavu, tak jak jsem chtěl, jen ty zrcátka musím hned vyměnit a budu 100% spokojen.

Jízda a koupě:
Na koupi jsem si vzal kamarada, ktery ji projel, prohlídl, schodli sme se že byla lehce padená, ale nic hrozného. Motor si krasně ševelí nikde nejsou žádné vůle, nic nemlatí, nevibruje, prostě parada. :) Když jsem si ji projel já, měl jsem z ní velký respekt, přeci jen 2 roky bez motorky a jěště k tomu skok z Mita na tohle byl něco neuvěřitelného, ale padla krásně do ruky. I když se musím ještě hodně co učit!
Usměv od ucha k uchu mluvil za vše. :)))

Mezi tím, než si koupim všechno oblečení a přijdou mi noty musím udělat pro můj klid duše servis i když bejvalej majtel říkal že olej filtry a všechny naplně měnil.
+ mě čeká řetězovka a gumy.
Jak najedu nějaké km a s motorkou se víc sžiju, napíšu další zkušenosti a přihodím další, lepší fotky.

Tři slova :
Krásná, rychlá, ovladatelná..
Za sezónu 2014 najeto 6000 km, nemůžu si stěžovat.

Pomalu ale jistě nám začíná sezóna 2015.
Přes zimu jsem řešil par problémů, který se začli projevovat víc a víc.
Zavzdušnujici se přední brzda a nemožnost motorky vytočit jí ke 14ti tisícům otáček.
Brzdu vyřešil servis vyčištěním celé brzdné soustavy a problém s otáčkama byl nakonec úplná banalita a to uvolněnej stojánek

Dal jsem nechal vyměnit svíčky, olej, zkontrolovat rozvody a ventilové vůle.
Potom proběhla synchronizace klapek.

Takže sezóna 2015 může začít

22.5.2015 Den před mýma třiadvacatýma narozeninama Suza odjela do České Lípy.
Přeju novému majteli mnoho štastných kilometrů bez nehod a kolama dolu! Howgh.

redy19
redy19 napsal 19.10.15 v 00:08

Kdo si počká ten se dočká, tak přeji ať se dočkas a děkuji

silvinka
silvinka napsal 18.10.15 v 21:36 10b.

moc krásná motorka, doufám že až na ni budu mít věk tak ji budu mít škoda, že už je pryč :)

Kristyna18
Kristyna18 napsal 20.09.14 v 15:32 10b.

super!

PAJA-CBR
PAJA-CBR napsal 16.05.14 v 11:26

Pěkná mašina, dobrej deník máš to za 10 Redy snad budu moct brzo vyjet s váma na nějakej vejletek

SuzukiJanie
SuzukiJanie napsal 29.04.14 v 20:09 10b.

10!