Honda XL 600V Transalp (1998)

Vlastník Furtka
Vloženo 22.3.2014
Aktualizováno 3.6.2014

je to celkem zachovalý stroj který jsem koupil od spolužáka,kamaráda skoro švagra a začínali jsme spolu už ve školce

První dojmy - Na této konkrétní motorce jsem měl možnost se projet již dlouho před tím než jsem si udělal řidičák skupiny (A) a už tehdy se mi na ní jelo suprově dokonce mě tehdy málem stavěli benga pač jsem jel bez helmy velkou výhodou je vysoké plexi za které se nemusím schovávat před větrem

Vybírál jsem opravdu dlouho a to jsem byl od začátku rohodnutý že transalp je jasná volba pak jsem narazil na yamahu TDM 850 tu jsem však zavrhl hned potom co jsem se se i od spokojených majitelů dočetl spotřebu oleje :-/ a tak jsem se vráti zpátky k hondě ale pak jsem zase narazil na klasiku cb 750 sevenfifty což mě doslova očarovala a mít peníze trochu rychleji asi bych jí i koupil ,ale pak jsem tak z nudy seděl a přemýšlel o všech malých výhodach TA jako třeba vysoké plexi vzpřímený posed a jak jsem tak srovnával ceny dílu tak i tdy se TA dostal opravdu nízko a i když jsem chtěl TA spíše od roku 2000 tak nabídka spolužáka a dobrého kamaráda byla opravdu dost dobrá nato abych se spokojil s motorkou ještě staršího vzhledu .ještě jsme spolu nikam pořádně necestovali tak si další komentáře nechám na nějakou tu tisícovku kilometrů později .

BMWLADY
BMWLADY napsal 07.11.14 v 12:31

Slušnej dělník

Zoufal
Zoufal napsal 01.06.14 v 21:41

jo
jo napsal 03.04.14 v 15:48

Transalp výborná volba na naše ďury vlastně silnice.

Furtka
Furtka napsal 28.03.14 v 20:32

fajne

danny3716
danny3716 napsal 28.03.14 v 20:31 10b.

Super stroj