SkyTeam SKYMINI 125 (2014)

Vlastník Plameňák
Vloženo 19.3.2014
Aktualizováno 17.2.2015

Malá, lehká, úsporná. Možnost přepravy v kufru jakéhokoliv auta. Značné množství proveditelných úprav.

Motorka koupena od MARRON RACING s.r.o.

První dojmy - Minimorka svou váhou lehce přes 60 kilogramů úžasně padne do ruky, je lehce ovladatelná a dokonce i velice pohodlná na delší cestování. Za pomoci startéru, ale i nožního startování chytá na drc. Relativně velká nádrž umožňuje ujetí velkého počtu km bez dotankování.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, kdo si chce jízdu užít a má rád něco netradičního.

Doplňky na motorce - Na nádrž zakoupen 6,5 l. tankvak. Před putováním po BiH jsem svařil držák na zadní plotnu, kde jsem umístil 32 l. kufr a na řidítka vyrobil nosič, který pojme stan, spacák, karimatku a případně i PET flašku s pitím.

SkyBongo, neboli Gorillu jsem koupil novou jen tak pro radost, jako doplnění mého motoparku. Výhodu jsem viděl v tom, že není problém sklopit řidítka a sám si ji naložit po sklopení jedné řady sedaček do mého osobáku a tak ji mít po ruce i při cestování autem pro poznávání dalších koutů naší vlasti i krajin vzdálenějších. Svou spotřebou přes 2 l/km neudělá ani vír v peněžence.

ThomsonMotorson
ThomsonMotorson napsal 30.05.20 v 07:08 10b.

Taky mám něco podobně malého

chstepan
chstepan napsal 20.11.14 v 08:28

Zdravím,
tak mám už taky objednanou "opičku" Skymini od p. Kaštana ... měla by dorazit příští týden ..
koukám, že nejsi zdaleka, tak bychom se mohli na jaře někde potkat a pokecat

-Pitbull-
-Pitbull- napsal 23.05.14 v 13:47 10b.

soucítím s Tebou

Berta