Yamaha XT 660 X (2007)

Vlastník luke21
Vloženo 11.3.2014
Aktualizováno 11.3.2014

Neskutecnej, nadhernej dunivej jednovalec od yamahy.

První dojmy - Uzasne svezeni, poprve jednovalec. S ladakama mel zvuk prichazejici boure. Spodek uzasnej. Do mesta a na rozbite okrsky neskutecne suprovy!!

Chtel jsem po CBR600 neco novejsiho, spolehlivejsiho s mensimy naklady na jezdeni po meste a sem tam nejaky vylet, treba i s batuzkem. XTcko me okouzlilo. Nazivo vypada neskutecne a zvlast ta oranzova ji extra slusela.. jen si ji dost lidi pletlo s KTM
Spodek motoru byl navykovej, vrsek byl uz horsi, ale s touto motkou se nepocita ze se bude jezdit vic jak 150.. optimalni cestovka tak 110-130 pak me prisel uz lehce pretocenej.
Motorka vyborne zehlila nerovnosti a svadela k jizde i v lehkem terenu, to ale limitovaly silnicni gumy, po nazuti drapaku jsem objevil kouzlo cestovani mimo silnice.
Vymeneno po roce za XR 400.. chtel jsem vic offroadit, ale XTcko si chci koupit znovu na vyletovani, jen musim pockat az sezenu vetsi garaz a daj mi v praci poradnou premii

luke21
luke21 napsal 11.03.14 v 15:21

Ztko bych si taky nechal libit, na cestovani i v opravdu spatnych podminkach bude asi super.. musim ji zajit nekdy poradne otestovat

context
context napsal 11.03.14 v 13:11 10b.

tahle motorka vypadá dobře s originálními bočními kufry od yamahy xt 660z