KTM EXC 300 (2005)

Vlastník Řezníík
Vloženo 3.3.2014
Aktualizováno 26.1.2021

Vloženo: 18.04.2015, Uskutečněno: 10.10.2014, Stav tachometru: 420 km, Zhlédnuto: 21x

Tak mi začala měknout spojka. Po rozebrání jsem zjistil, že je vychozená v prasátku u motoru viz foto. Po zjištění ceny nové, jsem se dopátral na offmotu uživatele Kukyn, který provádí repase. Po skontaktování jsme se domluvili na zaslání, po týdnu přišlel zrepasovaný váleček spojky s nalisovaným nerezovým prstýnkem uvnitř. Měla by vydržet déle než origo Všichni to tvrdí, a já s tím zatím také souhlasím Vyměněna a vyčištěna pumpa i potrubí, nyní zase spojkuje jak má Při této příležitosti jsem také pořídil nerezový chránič spojky, aby nedošlo k poškození řetězem... Stav 420mth

• Kryt kolene

Při koupi byl na kolení hliníkový chránič, ale časem popraskala a já ho vytratil. Po nějakém čase jsem sehnal nový nerezový a namontoval ho. Koleno i šíleně na ráně. Proběhla hned testovací jízda, nijak nerezonuje ani ne

Uskutečněno: 13.02.2015
  • Kapaliny v brzdách

Po výměně kapaliny v zadní brzdě, stále bylo okno vodoznaku nečitelné, nebyl vidět stav kapaliny. Celé jsem to rozebral a propláchl brzdovou kapalinou. Člověk by nevěřil, kolik marastu se usadilo uvnitř v záhybech. Klasi

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 11.12.2014
  • Čištění karburátoru

Při čekání na zrepasovanou spojku jsem se rozhodl vyčistit karburátor. Po rozebrání následovalo hrubé očištění od nečistot a bláta zvenčí, poté i zevnitř. Následovala lázeň v ultrazvukové čističce. Před ultrazvukem jsem

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 21.10.2014