Aprilia RS 125 (2006)

Vlastník ApriliaRS160
Vloženo 1.3.2014
Aktualizováno 1.3.2014

Motor Polini 160ccm, 35kw, rok 2006. Spotřeba okolo 7-8L/100Km. Max. rychlost 190Km/h.

První dojmy - První dojem byl dobrý, motorka se mi hned zalíbila a hned sme se zkamarádily :-) Na motorce se mi líbí vzhled ale vadí mi zadní sedlo ale tak co já tam nesedim :-D Poprví jsem jí měl půjčenou ale jaksi jsem zapoměl na spotřebu a pak jsem musel tlačit :-D

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji 15-17ti letým klukům co se chtějí vyblbnout. Jako první motorka dobrá.

Doplňky na motorce - Na motorce mam motor Polini 160ccm, 35kw. Mám tam laďák originál Aprilia.

Tento stroj jsem si vybral kvůli ceně 25 000,-kč a líbila se mi. Při koupi měla najeto jen 16 000km. S RSem se mi jezdí velmi dobře a vytáhne 190km/h. Motorka se cítí nejlépe na silnici a mimo město (kvůli spotřebě ) Motor tam mam Polini 160ccm a jede výborně brzdy jsou také hodně dobré a ovládá se výborně. Sedačka spolujezdce je celkem blbá, blbě se na ní sedí ale tak co já na ní nesedim Ůložný prostor má celkem velký. Spotřeba je okolo 7-8L/100km. S motorkou problémy nemam, mohu jen doporučit. Skvělý povozeníčko

ApriliaRS160
ApriliaRS160 napsal 01.03.14 v 22:51

Děkuji, zatím slouží velmi dobře nevypadá no a co se týče spotřeby tak na to že je to 2takt tak to je docela slušná spotřeba vzhledem k úpravam

Eyky
Eyky napsal 01.03.14 v 21:59 10b.

Na tak nízkou kubaturu nevypadá,
možná až na tu „fajfčičku“ z výfuku..
Ta spotřeba ale wooow..
Ať slouží jen pro radost.
V 15_ti co víc si přát.