Honda XL 600V Transalp (1997)

Vlastník Dex_CZ
Vloženo 25.2.2014
Aktualizováno 27.4.2015

Krásny stroj na kterém je radost se vozit.

Motorka koupena od Moto-VPS - Super prodejce, ochotný, vstřícný, nebyl problém se na čemkoli domluvit, co mi slíbil do posledního písmene dodržel.

První dojmy - První svezení bylo jako pohádka, výkon, pohodlí a jistota po prvních metrech se nedá ani popsat. Nejsem žádnej závodník spíš si jízdu vychutnávám , ale když jsem po pár dnech cestování s tímto krasavcem odbočil na nezpevněnou cestu neodolal jsem Alpíka prohnat po polní cestě :) Prostě žádný problém ani na silnici a už vůbec mimo zpevněné cesty. Kvalitní stroj na který se můžu (teda zatím) spolehnout na 100 procent.

Doplňky na motorce - Cestovní plexi. Nějaké LED doplňky :)

Jakmile procestuju půl Evropy napíšu recenzi, jinak je jich tady na Alpíka tolik že víc bych ani nenapsal, vše bylo řečeno. Je to prostě mašinka jak má být.

libos73
libos73 napsal 09.01.15 v 20:46

Jak jsi napsal první dojmy, tak to je prostě moje řeč. Nádhera, nádhera, se vším co jsi napsal naprosto souhlasím a přeju mnoho pohodových km. At slouží

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 14.09.14 v 11:32 10b.

dobrý stroj

DDAVSON
DDAVSON napsal 29.05.14 v 18:44 10b.

Pohodu v sedle a super cestu před tebou. Pěknou jí máš.

jurka55
jurka55 napsal 04.03.14 v 20:46

Tak at slouzi Jounas.Doufam ze se teda nekdy nekam dostanem vseci Jinak palec nahoru za masinu.

justyn
justyn napsal 04.03.14 v 18:28 10b.

Škoda že se taková endura už nedělají.Přeji mnoho km v sedle Alpa a posílám jasných 10b