Yamaha XJR 1200 (1998)

Vloženo 23.2.2014
Aktualizováno 5.4.2015

Leštění hliníkových slitin č.3

Vloženo: 29.01.2015, Uskutečněno: 29.01.2015, Zhlédnuto: 15x

Nějaký čas to trvalo, ale opět přidávám pár fotek z další etapy lešticích prací. Najít si čas na tuto zdlouhavou práci není jednoduché a pořád je na této železné krásce tolik co přetvářet. Sotva dodělám jednu věc, už mám v hlavě další nápad... A hlavně se leštění pořád učím. Vždy je co na práci vylepšovat.

V této části jsem si vzal do hledáčku držák brzdového zadního třmenu. Na to navazovaly univerzální klemy řídítek, bo předchozí majitel vymyslel zvýšení, avšak bylo potřeba řízení vrátit do původní polohy. Další hodně velkou výzvou byla kyvná vidlice. Ta mi dala co proto (mnoho času a bolestivých rukou). Samozřejmě k tomu další věci okolo kyvky. Vyleštěny jsou i komplet kola a rovnou obuty nové pneu. Dány do kol nové ložiska a nové (opět vyleštěné) šrouby brzdových kotoučů. , Když už jsem měl výfuky dole tak jsem sundal, obrousil a přestříkl středový díl vypalovací černou barvou a přeleštil chromované svody.

Postupně jsem k leštění přibíral i nějaké maličkosti, ale ty jsem nenafotil. Pak udělám foto celkového vzhledu a všech detailů až bude moto v kupě.

Ona totiž se rozjíždí ještě jedna etapa(přední část) a doufám, že poslední

JirkaMetal (1) napsal 09.05.2015 v 13:05

Paráda,paráda až Mě s toho lesku bolí oči

Zub47 (2) napsal 20.03.2015 v 18:41

Ztim leštěnim je pořadna mrdačka ale vysledek stoji za to znam to bo sem to sam dělal

Boss.trx850 (3) napsal 02.02.2015 v 18:32

Paráda!!!

owenovic (12) napsal 30.01.2015 v 22:02

Opět a znovu PARÁDA obdivuju tvou výdrž a um

lacerta82 (2) napsal 30.01.2015 v 18:35

Děkuji všem ...tato práce mě baví, ale právě toho času na to moc není

haupik (0) napsal 30.01.2015 v 14:31

Super práce,to každoprdeládně!!!

Šoty. (16) napsal 30.01.2015 v 11:15

Pekna práce kamarade jde vidět ze se přes zimu hodne nudíš,asi te zamestnam u nas v kuchyni at te ta nuda prejde a zacnes konecne něco delat Ale jinac se tesim na jaro az tu svou naleštěnou krasavicu vyvezes z garaze at ji muzu omrknout,je to krasavica

Musigo (35) napsal 30.01.2015 v 10:35

Paráda, luxusní práce... , jízda na takové motorce je pak dvojnásobně zábavná.

• Leštění hliníkových slitin č.2

Nějaký čas opět uplynul a já během ježdění a spoustou práce si našel čas na další etapu zkrášlovacích procedur mé vysněné lokomotivy ;-) . Začalo další leštění hliníkových i nerezových částí. První na řadu přišlo ví

Vloženo: 09.11.2014
    Uskutečněno: 09.11.2014
  • Leštění hliníkových slitin č.1

Tak jsem nastudoval leštění komponentů z hliníkových slitin,nakoupil potřebně smirky,pasty,látkové kotouče a pustil se do zkrášlování mojí lokomotivy :-DD .Nejprve na řadu přišly boční krytky na olejový chladič,následova

Vloženo: 11.08.2014
    Uskutečněno: 11.08.2014
  • štýýýýlové řídítka :)

Změna barevnosti řídítek,které zvolil předchozí majitel.Velice nevhodná tyrkysová barva neladila s originální modrou barvou Yamaha .Dal jsem jim nádech černého matného odstínu a parádní efekt s kombinaci leštěných držáků

Vloženo: 17.03.2014
    Uskutečněno: 16.03.2014