Suzuki SV 650 (2003)

Vlastník Hříbek
Vloženo 16.2.2014
Aktualizováno 24.1.2019

Prodej + útrapy s STK

Vloženo: 26.03.2016, Uskutečněno: 26.03.2016, Stav tachometru: 47000 km, Zhlédnuto: 11x

Tak po dvou sezónách a několika verzí úprav je eSvéčko prodáné ... Opět to byl prodej z rozumu, ikdyž tentokrát mi to byla fakt líto Ale život jde dál a je potřeba se postavit novým výzvám - tentokrát je to ten zarostlej kus zemi za suanou na první fotce Sen bylo postavit si cafíčko - to se povedlo, takže jdeme o level výš ... postavit barák

Před prdejem jsem slíbil budoucímu majiteli vyřízení STK aby s tím pak neměl problém.
A ikdyž jsem měl předem domluveného a uplaceného technika, suzanka stejně neprošla ... po zatlačení máši do haly stk a začátku focení nastalo nečekané ... zbylé osazenstvo celé stká se sletělo k mašině jak k nahé kozaté hawai a už to začlo: kde je druhé sedlo ? to je origo jednosic? , kde je kryt řetězu? ten tam nemá byt ?, kde je osvícení SPZ? , ten výfuk má držet řetěz ?, a je ten výfuk vůbec homologovanej ??? ... v tom můj technik rudej jak jahoda změkl a řekl, že to mi námku dat nemůže, že by ho vyhodili - pochopil jsem, když u toho bylo asi dalších 6 techniků NEzbývalo teda nic jinýho než se zavřit do garáže a druhej den vyjet s origo stavem a protože nový majitel má se strojem svoje plány,už to nechtěl dávat ani do stavu café, ale bude bastlit podle svých představ ... tím pádem toto SV už nikdy nebude takové a tudíž originalita zůstala jen u jeho tvůrce

Digin (7) napsal 06.04.2016 v 14:50

čaues když teďka nebudeš se mít v čem šťourat dáš mi dohromady tu gs 500?? samo za patřičné finanční ohodnocení

-Jandys- (16) napsal 26.03.2016 v 16:17

Taky jsem stavěl domek tak to znám Asi 5.let bez motorky ale pak když znovu přišla ta chvíle,ihned jsem ožil a znova začal Já už doma kutím stavbu něco ve stylu street-track,bude to kompromis mezi cafe a scrambler,pokud možno chci zachovat důležité prvky aby na stk neremcali,taky to bude spíše stavebnice aby šlo dát věci rychle zpět do origo stavu

jarolim (133) napsal 26.03.2016 v 15:11

Jo, barák je barák. Tak ať se daří
jinak to kafíčko bylo pěkné

Hříbek (59) napsal 26.03.2016 v 13:04

ono to zas tak hrozne nebude,nejvetsi pruser byl ten jednosic,ostatni jsou malickosti az na vyfuk,ten se musi nejak ukecat

-Jandys- (16) napsal 26.03.2016 v 10:50

Tvoje Sv v ůpravě cafíčka je jedinečné Ať už bude jeho osud ůprav všelijaký,jedno je jisté,osud přestavěných motorek bude brzo pohřben na stk A to jsem taky chtěl už dlouho něco si doma postavit,tak po různých debatách a přečtení tvého deníku se mi sen pomalu rozplývá to bych slyšel asi to samé,kde je to...,co je toto... a tady a podobně

• všehochuť

... od každýho něco ;-) Gentleman´s ride Brno, sraz Stara Tura - SK, rekord okruh Brno, Fechtl cup Slavkov, oldtimer Slavkov, momentka v lese :-D

Vloženo: 19.11.2015
    Uskutečněno: 19.11.2015
  • Nikolčice 2015

Již po třinácté v řadě za sebou jsem se vydal na jubilejní 20tý ročník Motonáletu Nikolčice 2015 :-DD Výborna parta, zábava, relax, grilovačka to vše zajištěno ale že úspěji v soutěži MotonáletCustomShow jsem opravdu ne

Vloženo: 17.08.2015
    Uskutečněno: 17.08.2015
  • Svatební foto :-)

13.6.2015 byl můj den "D" u kterého nesměla motorka chybět :-) dokonce mi na Slovenskou svatbu přijelo i několik kamarádů, což bylo super překvápko :-DD Svatba se vydařila ... ANO jsme si řekli :-D :-DD

Vloženo: 27.07.2015
    Uskutečněno: 27.07.2015