Yamaha XJ 600 (1998)

Vlastník Marpoli
Vloženo 12.2.2014
Aktualizováno 12.4.2024

Yamaha XJ600S Diversion je spolehlivá motorka, do které jsem se ihned zamilovala.

První dojmy - Diversionka je dobře ovladatelná a spolehlivá motorka. Manžel si ji koupil jako druhou motorku a já se na ní učila a pak mi zůstala, i když má sílu je pohodlná a jízda na ní se dá příjemně užít ale i ucítit vítr ve vlasech při zrychlení. Jsem s ní maximálně spokojená, nikdy mě nezradila.

Motorku bych doporučil pro - Doporučila bych ji všem kteří neví co ještě chtějí, protože na ní se dá maximálně spolehnout.

Motorku jsme vybírali srdcem, první pohled na ní nás uhranula, když jsme ji slyšeli nastartovanou úplně nás pohltila.
Je lehce ovladatelná, má pěkný tah i se spolujezdcem, je pohodlná, umí se přizpůsobit jezdci. ať už si chcete užít svižnější jízdu nebo jen pohodovou v přírodě.
Spotřebu má střední cca 6l/100km.
Jednou už sice ležela na zemi, ale naštěstí to odskákali jen plasty, které jsme celkem snadno a levně sehnali.
I když má řetěz tak je celkem bezúdržbová.
Kromě klasických investicí jako je olej, pneu, baterka jsme do ní ještě neinestovali.
Letos jsme akorát měnili řetězovou sadu, protože po několika letech už to nepotřebuje jinak je připravená na jízdu.
Učila jsem se na ní a nevyměnila bych jí, stala se mou srdeční záležitostí.
Na cestování je pohodlná, jak pro řidiče tak pro spolujezdce. jezdila jsem na ní jako spolujezdec i jako řidič a obě varianty jsou pohodlné, jela i do ciziny a nezklamal, na cestě dobře drží a poslouchá.

PokyXX
PokyXX napsal 13.02.14 v 08:53 10b.