Suzuki VS 1400 Intruder (1997)

Vlastník bandar57
Vloženo 26.1.2014
Aktualizováno 29.8.2016

Nafintěná babička po omlazovací kůře

První dojmy - Musím přiznat, že nic moc, ale hodně jsem ji chtěl, takže to probíhalo jako s novou ženou, nezbývalo než se postupně spolu seznamovat, zkoušet co si nechá líbit, být vždy připraven na její vrtochy, v té pravé chvíli ji dát co potřebuje, občas jí umírnit a mít ji rád.

Motorku bych doporučil pro - Nemyslím si že by to byl vhodný stroj pro úplného začátečníka.

Doplňky na motorce - přední štít, přídavná dálková světla, přídavné blinkry v zakončení řídítek, přepákování, prodloužení předních flašek, kryt alternátoru, trumpety s kompresorem, hliníkové kryty hlav válců, kryt kardanu, kryt brzdové nádobky, boční držáky brašen se zamykáním, zadní nosič,

Vždy se mi tenhle styl moc líbil a po zkušenostech s motocykly kde 250 nebyl problém, jsem si uvědomil že pokud to tam je, vždy se najde příležitost toho využít a protože já bych tady ještě nějaký ten kilometřík chtěl odjezdit, padla volba na Introše, 8mi stovka pro dva slabé, takže 14ti stovka, na kochačku do 120ti dostačující.
Jsme spolu přes rok, lecos jsme už spolu zažili, ale ještě to není ta 100% pohoda.
Jízdní vlastnosti jsou přiměřené velikosti a typu stroje, brzdy při sólo jízdě na hranici možností, ve dvou slabé, pérování slušné, ve dvou při větších nerovnostech zadní tlumiče chodí na doraz(zatížení cca140kg), jízdní vlastnosti ve dvou se poznatelně zhorší, ale dá se na to zvyknout a přizpůsobit se. Není to vysloveně typ pro dálkové jízdy, ale výlety 300-400km s přiměřeným pohodlím nejsou problém, při osazení držáků brašen a nosiče, lze naložit co je potřeba i na delší dovolenou.

Retráč
Retráč napsal 30.08.16 v 12:05 10b.

parádní strojovna když moto tak Vetřelec za 10 bodíků

oldap
oldap napsal 09.03.14 v 15:52

parádní babička

rohas
rohas napsal 05.02.14 v 18:10 10b.

Krásnej intrák, za mě máš jasných 10b. Tak si ho v pohodě užívej.

jikov
jikov napsal 03.02.14 v 10:01 10b.

Krásný stroj,ať ti dělá jen radost.

Boža
Boža napsal 29.01.14 v 18:31 10b.

Skvělý chopper moc se mi líbí za 10 bodů