Suzuki GSR 600 (2010)

Vlastník Lukyn78
Vloženo 22.1.2014
Aktualizováno 17.5.2017

Moje první velká mašina.Ještě dodělávam papíry tak se už nemůžu dočkat až vyjedu dál než jen kolem garáží.

Motorka koupena od FIRMA:RV moto (Klabava) - Velice dobrá,doporučuji.

První dojmy - Má neskutečně pohodlnej posez,jel bych na ní třeba až na konec světa.Je to moje láska,snad mě nikdy nezklame.Pro začátečníka mi přijde docelá divoká,umí pěkně zatahat za ruce.S výkonem jsem naprosto spokojený.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny komu se líbí.

Doplňky na motorce - Širší řídítka Lucas,laďáky leo vince sbk,plexištítek suzuki,komplet sada pancéřových hadiček Goodridge

Má neskutečně nádnernej vzhed,vždy jsem po ní toužil a konečně se mi sen splnil.Zatím se na ní chodím dívat jen do garáže a sem tam ji nastartuju a kochám se tím krásným zvukem.

DejvGSR
DejvGSR napsal 03.04.15 v 14:35 10b.

Myslím, že jsi pro začátek vybral velmi dobře. Měl jsem jí, a rád vzpomínám. je velmi krásná, především zadní vidlice, výborný motor, do 8000 velmi příjemná jízda a pak můžeš točit až do 14 000 a ona ukáže, že pochází z GSXR 600, je to takový vlk v roušce beránčím. jediné, co jsem jí tehdy vytýkal, tak přední brzdy, a měkčí přední vidlice, jinak byla úplně boží.

Lukyn78
Lukyn78 napsal 25.08.14 v 18:09

Tak papíry uz sou doma a pár vyjížděk za mnou.Musim priznat,ze jsem z ni mel ze zacatku takovy strach,ze sem prvni jizdu o den odlozil :).
Ale ten dalsi uz sem si nadaval,ze sem nejel.
Respekt z me bile krasky ale budu mit asi porad a myslim,ze to neni na skodu.Bude asi jeste dlouho trvat,nez prekonam hranici 10tis otacek.Ale radeji jedu kochacku a sesnamuju se se svou gsr.Je hodna a dost mi toho zatim odpustila.Tak snad bude jeste pekne,abych ji nemusel ulozit k zimnimu spanku.

Lukyn78
Lukyn78 napsal 13.05.14 v 23:37

Díky za komenty všem.

Neptunka
Neptunka napsal 13.05.14 v 21:11

Vítej v klubu , výborná volba . Hodně štastných km!

Bladebiker
Bladebiker napsal 07.05.14 v 19:23 10b.

Pěkná Black/White