Honda XR 125 L (2006)

Vlastník xr125l
Vloženo 17.1.2014
Aktualizováno 17.1.2014

Je to trosku slabsie endurko ktore sa nezlakne ani vacsieho terenu a nevadi jej ani jazda po ceste.

První dojmy - Moje prve dojmy (po simsone) boli ze je to skvela motorka silna , velka vyhoda bola starter.Je to skvela motorka pre zaciatocnika ale aj pre starsich.Ma malu spotrebu a na zaciatocnika aj dost velky vykon.

Motorku bych doporučil pro - Doporucil bi som ju zaciatocnikom aj starsim krory maju radi pokojne jazdy no niekedy si radi aj pridaju. Takze kto si kupi tuto moto neoutuje.

Doplňky na motorce - volant,gumy

Tento stroj som si vybral lebo v Nemecku bola nanho velmi dobra cena a boli ku nej skvele recenzie.Moje skusenosti s motorom su ze ak sa o nho starate a pravidelne kazdych 1000 km menite olej tak motor vydrzi dlho.K brzdam nemam co dodat do predu brzdove dosky Brembo do zadu kvalitne oblozenie a na 2-3 sezony je vystarane.Podvozok aach predne tlmice su makke tak sa musia dat spravit na vasu vahu . Centralny tlmic je vyborny. Jedna nevyhoda podvozku je ze ked sa skace nevydrzia dlho loziska kyvnej vydlice max. 2 roky . Ovladatelnost je vyborna aj v tazsom terene aj na ceste.Moto nema problem so spolujazdcom ani v tazsom terene .Ulozny priestor je akuraat prilba rukavice penazenka . Na celej moto je najlepsia asi spotreba za 5 litrov si clovek uzije 200 km jazdy.Servis je trochu komplikovanejsi pretoze zohnat nahradne diely v cene obycajneho smrtelnika je skoro nemozne . Nastasie je jedna firma ktora ma nahradne diely za bezkonkurencne ceny a ked taky tovar aky potrebujem su ochotni mi ho zohnat. Ale spat k moto poruchy starter ktory raz ide a raz nejde.Motorka sa na drapakoch citi najlepsie v lese a v terene cesta ju moc nelaka.Na motardoch ma zas rada cestu . Zalezi len na vas co na nu obujete. Moto je vyborna na kludnu jazdu vo dvojici . Niekedy mam vacsinu cesti zaradenu 4 plyn na 1/4 a ideme si . No ani na rychlu a zbesilu jazdu nieje zla . Len potom treba castejsie odvetravat klukovu skrinu . Takze staci jej dat kvalitny olej najlepsie plnu syntetiku a dobre sa o nu starat. Potom staci uz len liat benzin a ani jeho netreba vela. Takze to sratim mal som uz 4 motorky no tato je najlepsia a nelutujem svoju volbu.

xr125l
xr125l napsal 27.01.15 v 20:00

petterr motocomponents.cz , partsdepot.cz a jsproject.sk

petterr
petterr napsal 16.09.14 v 20:50

Ahoj, prosím ťa v akom obchode nakupuješ náhradné diely na XR 125? mohol by si mi hodiť link? bol by som ti vďačný

cechradovan
cechradovan napsal 21.01.14 v 23:41

Co bych za to ve dvacíti dal