Kawasaki Versys 650 (2007)

Vlastník Herejk
Vloženo 14.1.2014
Aktualizováno 25.11.2016

Relátko světelného okruhu

Vloženo: 29.07.2020, Uskutečněno: 15.07.2020, Stav tachometru: 26000 km, Zhlédnuto: 25x

Přestalo mi fungovat hlavní/tlumené světlo i světelná houkačka. Proud šel pouze z pojistek do vypínače na řídítkách a odtud do RELÉBOXU. Z toho už nevycházel. Po dlouhém bádání, které obsahovalo sehnání použitého BOXu za 600,- (za origo chtěli 3.700,- Kčs) a jeho opětovném zničení jsem jeden boxík rozebral a spálené relátko vyměnil - přepájel novým za 45,- Kč. Už vše funguje.
A proč se odpálilo. Ten vypínač na řídítkách byl blbě na Tchajvanu vyroben a při dešti se mi proud zkratoval přes neodizolovaná řídítka a ten kousek cínu, co jsem následně ucvakl kombinačkama ...

• Jak naohýbat plexi ?

Co já toho seštudoval, těch nápadů jak naohejbat plexi ve vařícím oleji ... A ono to jde úplně snadno :-DD - vytvořim si plexi např. podle nevhodného vzoru (zatmavení) - je potřeba sehnat si měděný plech a ten nao

Vloženo: 24.05.2018
    Uskutečněno: 24.05.2018
  • Doplňky v roce 2013

V průběhu roku 2013 jsem dal na Versyse padací rám, vyšší plexi a kryt rukou, přední prodloužení blatníku a obě nové gumy Důvody : - motorky padají - na ruce a na pusu fouká - cáká na motor - nesedí na vodě

Vloženo: 08.03.2015
    Uskutečněno: 08.03.2015
  • Centrální stojan

Konečně ho začali na SWmotech vyrábět. Není nijak levný, ale investice už je teď splacena v podobě většího klidu při vyjížďce dál od domova. Zvýšení řídítek muselo proběhnout z důvodu, že při max. natočení buď bouchala

Vloženo: 08.03.2015
    Uskutečněno: 08.03.2015