Kawasaki ZX-6R Ninja (1999)

Vlastník jirkakawa
Vloženo 3.1.2014
Aktualizováno 22.3.2015

Skvely zaklad pro mou predstavu stavby na street.

Suzuki GSX-R 750: Nenatrefil jsem na zachovaly kousek v pro me cenove dostypny.

První dojmy - Po me dlouhodobe absenci jsem z motorky maximalne nadsen.Z motorky se mi skvele vyseda do zatacky a perfektne se mi vede zatackama.

Motorku bych doporučil pro - Doporucil bych ji lidem co hodlaji presedlat do silnejsi kubatury nez osedlaji litry.

Doplňky na motorce - Motorka je zbavena kapot.Maska je znacky Acerbis-skvele sviti,bezhrazdova riditka,sirsi zadni pneu 180 misto 170,jina zrcatka,vyfuk znacky MIG,predni blinkry mini diodove-zadni doresim take.Doinstalovany závažíčka řídítek vlastní výroby.Vyroben nový držáček nádobky brzdové kapaliny,vymenen za puvodni nevkusny plechovy.

Motocykly znacky Kawasaki se mi odjakziva libily.S jizdou zatim moc zkusenosti nemam,ale jak jsem psal vyse jsem z ni zatim nadsen co se jizdnich vlastnosti tyce.Motor ma skvely zvuk,nad 8000ot. skvele zatahne,brzdy by mohly byt lepsi,zdaji se mi byt slabe.Budu to resit jinymi deskami snad se dostavi lepsi vysledek.Se spolujezdcem jsem zatim nejel tak nemohu hodnotit.Podsedadlova schranka je vhodna i na doklady a mobil,myslim ze neni moznost vytraceni.Spotreba se mi zda byt unosna,zalezi samozrejme taky na stylu jizdy,ze.Co se tyce spolehlivosti tak jsem zatim spokojen.Momentalne mam akorat problem ze motor se nad 8000ot. dusi.Prisuzuji to momentalni prestavbe na street a spatne vyreseny napor vzduchu do hadice pro karbce.Pokud si s tim nebudu vedet rady dam to profikum k serizeni do servisu a napisu i zkusenost se servisem.Na motorce se zatim citim nejlepe mimo mesto.Jakmile si na ni zvyknu tak myslim nebude problem ani ve meste.Momentalne bojuji s hledanim neutralu a davkovanim plynu pri rozjezdu.Cestovat se s ni da myslim skvele diky prestavbe na street kdy je diky riditkum vcelku vzprimeny posed a je docela pohodlny.Problem je az ve vyssich rychlostech kdy zapasite z vetrem jelikoz je bez motorka kapot.

jirkakawa napsal 13.03.14 v 21:36

Jo,jo,plechovky ja nemám rád pokud je neřídím já.

Rovinkář22
Rovinkář22 napsal 09.03.14 v 10:53 10b.

Jiříku je to jasná desítka hlavně at slouží a pozor na plechovky

jirkakawa napsal 01.02.14 v 17:12

Klin samozrejme bude ale uvazuji jestli z kapot pro tuhle motorku nebo dopasovat universal.Nejlepsi ale bude asi origo jelikoz tam padne nejlip bez zadnych uprav,da nejmin prace a vypada taky skvele.Musim resit ale zakladni veci jako predni hadice ktere jsou zatim origo a jsou fest nasponovane diky vyssim riditkum,pak chladic ktery je jeste po nehode pomackany a dalsi vecicky.Jinak diky za nakopnuti a povzbuzeni

rybíz5
rybíz5 napsal 01.02.14 v 12:55

Bude z toho pěkná Kawa ale ještě to nějakou práci dá Za mně teda třeba klín pod motor,s tím to bude vypadat o dost líp a ještě bych si pohrál s barvama.Street musí být vidět,jinak ale dobrá volba At ti dělá jen radost

jirkakawa napsal 04.01.14 v 21:50

Už se těšim na léto,to se bude blbnout o sto šest.