Yamaha XJ 600 (2000)

Vlastník Valli83
Vloženo 20.12.2013
Aktualizováno 20.12.2013

Motorka je svižná,dobře ovladatelná a pohodlná i na delší vzdálenosti.

První dojmy - První dojmy byli velmi kladné,motorka je stavěná na delší cestování i na ježdění do práce,prostě stroj na každý den,velmi dobře se ovládá a má plynulou akceleraci. Dá se sní jet šetrně,díky čtyřválcovému motoru,který zrychluje plynule i v menších otáčkách. Jen bych vytknul chvilkové malé chvění kolem 3tis. ot.,ale jde spíše jen o zvyk.

Motorku bych doporučil pro - XJ je vhodná pro začátečníky,nebo pro lidi,co mají rádi pohodlí a nepotřebují jezdit 200.

Vybral jsem si toto moto z důvodu výdrže,spolehlivosti a jízdních vlastností.
Jak jsem se již zmínil,jízda je příjemná i na delší vzdálenost,motorově svižný stroj s malou spotřebou,brzdí plynule bez cukání,tudíš ideální stroj pro začátečníky,nebo lidi kteří mají rádi pohodlnou jízdu. Jen na horších cestách (kterých je tady v CZ bohužel požehnaně) je drobet tvrdší. I se spolujezdcem je motorka velmi dobře ovladatelná,prakticky skoro není cítit,že za vámi někdo sedí. Ideální je pořídít si alespoň zadní kufřík,pro odkládání věcí. Poruchu jsem žádnou zatím neměl,mam tuhle motorku pouze necelý rok.
Nejidealnější jízda je na rovné cestě bez hrbolů,ale nato že to není enduro,tak i ty zvládá na výbornou.
Zatím nemám zkušenost s velkým cestováním (teprve se chystam vyrazit s ní někam na dovolenou),ale 500km v kuse zvládá velmi pohodlně.

Valli83
Valli83 napsal 20.12.13 v 20:56

Děkuji

Milan1963
Milan1963 napsal 20.12.13 v 20:55

Vypadá dobře !

Petr_TA
Petr_TA napsal 20.12.13 v 20:05 10b.

Léty prověřenej stroj
10b