Kawasaki Z800 (2013)

Vlastník Kubous
Vloženo 13.12.2013
Aktualizováno 6.1.2015

Vloženo: 20.03.2015, Uskutečněno: 18.03.2015, Stav tachometru: 2250 km, Zhlédnuto: 24x

Ahoj všichni, jak jsem již avizoval v předchozím zápisu, došlo na sedlo. Přiznám se že už nevím kde, ale narazil jsem na pana Mike Marotzkého www.extrem-polster.com. Napsal jsem mu email s mou představou, ještě ten den mě telefonicky kontaktoval a domluvili jsme se že se sejdeme na Motocyklu v Holešovicích ať k němu nemusím jezdit. Souhlasil jsem a mohl jsem začít vymýšlet. Hlavním impulzem k úpravě sedel byl dárek od má drahé polovičky v podobě batohu na sedlo od firmy Kriega, konkrétně US - 20. Takže sedlo řidiče je snížené o 2 cm, sedlo spolujezdce přišlo o popruh v přední části a na spodní část sedla byly nanýtovány očka pro háčky zavazadla. Dále bylo sedlo vybráno právě v místech pro očka. Potah jsem chtěl jednoduchý, jde pouze o kombinaci dvou materiálů s bílou nití a v zadní části spolujezdcova sedla je potisk loga firmy pana Marotzkého. Na závěr musím vystihnout skvělou spolupráci, perfektní provedení a hlavně rychlé dodání a velmi nízkou cenu, vřele doporučuji všem :)

Bodacat (2) napsal 17.10.2016 v 12:34

trueman (0) napsal 20.03.2015 v 11:53

Moc hezky vyresene, parada

Mistake (0) napsal 20.03.2015 v 11:33

Pěkná sedadla, pěkný ruksak

• Zahájení sezony

Ahoj všem, tak konečně taky přidám nějaké info o začátku sezony, tak předně přítelkyni jsem pořídil Suzuki GS 500 z roku 2008, brzy jej zde uvidíte :) A teď ke Kawě, takže před sezonou proběhla výměna oleje, konkrétně Ra

Typ: Údržba
    Vloženo: 13.06.2015
    Uskutečněno: 01.06.2015
  • Ježíšek od Puigu

Zdravím již podruhé, nyní vám chci předvést letošního ježíška v podobě zpětných zrcátek od firmy Puig a klín pod motor od tamtéž :) zrcátka jsou vyrobena z hliníku a černě lakována, skla jsou lehce zatmavená. Instalce by

Vloženo: 05.01.2015
    Uskutečněno: 25.12.2014
  • Padáky Sw-motech + polep

Zdravím všechny motorkáře, dlouho jsem zde nic nedoplnil, myslím že přišel čas. V prvním dnešním záznamu mám na ukázku padáky od firmy Sw-motech, jedná se o protektory na rám a do přední osy, instalace jednoduchá, desig

Vloženo: 05.01.2015
    Uskutečněno: 10.11.2014