Husqvarna Nuda 900 (2013)

Vlastník projectill
Vloženo 1.12.2013
Aktualizováno 10.4.2015

Nové bačkory

Vloženo: 14.01.2015, Uskutečněno: 01.10.2014, Stav tachometru: 9000 km, Zhlédnuto: 44x

Koncem léta jsme se spolu hodně trápili - dokonce došlo až na inzerát k prodeji.
No naštěstí k prodeji nedošlo a místo toho jsme koupili gumy Pirelli Angel ST.
Rozdíl v jízdě ohromný !! Staré Metzelery neměly zrovna vyježděnou plošku, ale ovladatelnost už tam nějak nebyla. Do zatáček se musela hodně nutit.

Pirelli drží mnohem víc i za chladnějšího počasí, dokážu se na ně spolehnout a to potřebuji.

S výměnou gum se z mrzuté holky stala vášnivá milenka a já do toho spadnul znovu a hned jí slíbil přes zimu další vylepšení

Předchozí gumy měly za sebou asi 9000km, což je celkem dost a na konci už jsme vzorek dorazili maximálkou na dálnici (cca 220kmh) a burnoutem.
Tyto by měly vydržet podobně, ale chovají se mnohem lépe.

projectill (16) napsal 10.03.2015 v 10:17

Metzelery jsou poměrně tvrdé gumy - taky hodně klouzaly a možná proto zvládly těch 9000km. Ale to bylo už opravdu bez vzorku. Někde jsem slyšel, že Nuda potřebuje hlavně přední gumu v dobrym tvaru. Zkus příště vyměnit jen přední, pokud to vzadu bude ještě ok

cat-nikita (14) napsal 09.03.2015 v 13:59

9000 tisíc
Já na Rosso Corsách dám v křeči 3 tisíce . Jak se udělá byť jen malá hrana, je to strašně znát