Suzuki GSR 600 (2007)

Vlastník Dudes
Vloženo 21.10.2013
Aktualizováno 12.9.2019

Skvelá, rýchla, príjemná a pohodlná.

První dojmy - Dokáže ísť kľudne i rýchlo. Brzdy by mohli byť o trochu lepšie. So štítom do 140 km/h je to OK, bez v??šieho fúkania. Rýchla, príjemná a pohodlná.

Doplňky na motorce - veterný štít, padáky, kufor vzadu, rolny, krátke páčky, závažíčka, reflexné prúžky, pancierové hadice

Chcel som naháča. Pozeral som po Hornetovi, ale GSR sa mi zapáčíla a prišla príležitosť kúpy cez známeho. Nezaváhal som a už je pri mne

2013:
- zatiaľ som stihol dva menšie výlety v okolí Prahy (Slapy a Ameriku). Poslúcha, veľmi príjemná a keď sa vytočí nad 8000 otáčok, ťahá ako drak! Je to moja prvá a myslím, že je fayn, užívam si ju!

2014:
- za dva mesiace v sezóne 2014 najazdených cez 3000 km. Zopár výletov po ČR a SR a kusok po Rakúsku. Jazda na GSR ma baví ))
- po 4 mesiacoch som dal 7000 km
- sezónu som ukončil 26.10. s 9000 km. Pre blbé počasie som toho za posledný mesiac-dva moc nenajazdil. Výlety do zahraničia som nedal...
Trénoval som motoslalom, čo každému odporúčam. Dozviete sa veľa o svojej motorke a o jazde na nej. Kolienko a hlásiče zodraté v prvej sozóne? yaaah, i to sa dá veľká spokojnosť.

2015:
- vymenil som pôvodné brzdové hadice za pancierové značky Hel Performance. Rozdiel je citelný. Brzdný účinok je okamžitý a lepšie dávkovatelný.
- čo môže byť lepšie na rozjazdenie ako tréning motoslalomu?

2016-2017
- jazdilo sa a jazdilo. prekročenie 50 000 km. Bez akejkolvek závady, len kozmetika. Pravidelný servis.

2018
- predaná kámoške, 56 000 km. Nech slúži :)