Suzuki DR-Z400E (2008)

Vlastník Sally06
Vloženo 14.10.2013
Aktualizováno 20.4.2015

Vloženo: 12.11.2013, Uskutečněno: 12.11.2013, Zhlédnuto: 39x

Takže mi v objednávce přišla vata do výfuku. Odvzdušňovací ventilky a počítadlo MTH. A samozřejmě jsem nainstaloval výztuhy chladičů a změnil jsem převod z 14/47 na 14/51 a dodělal gumové kryty rámu a plastů v místech kde je dřu botama! . Dále jsem to doplnil přepínačem na světla. Po nastartování se automaticky rožínaly! K ničemu. Urobil jsem to na přepínač společně s počítadlem MTH jsem to upevnil na nerezový plíšek šikovně chycený u spínačky

• Ukončení srovnávání

DR-Z Ečko už mám jakýsik ten pátek a už jsem byl i v neznámém terénu. Ečko je jasně s těch co jsem měl nejlepší a to ve všem dohromady. Když se to nakouskuje, tak podvozek mi nejlípe seděl na Sku, motor mělo nejlepší DR

Typ: Reportáž
    Vloženo: 21.07.2014
    Uskutečněno: 21.07.2014
  • instalace doplňků 2

Myslel jsem si ,že se to bude táhnout hodně dlouho, protože udělat kryt pod motor vyžaduje sehnat materiál, doma nařezat/napasovat a nechat někde zavařit a nakonec ho nainstalovat. Matroš jsem jaksik poscháněl po kouskác

Vloženo: 09.12.2013
    Uskutečněno: 09.12.2013
  • Druhá vyjížďka

Proběhl druhé test v Nedomácím prostředí! Ten den se moc nedařilo. Pod haldou listí se skrývali šutry a klacky a pneu C-12 stímto měla problém oproti XT754, která ten den ovládla. Poznal jsem, že C-12 je super prostě v s

Vloženo: 26.11.2013
    Uskutečněno: 26.11.2013