BMW R 1100 GS (1997)

Vlastník banditGSF600
Vloženo 10.10.2013
Aktualizováno 1.1.2015

Moto s ABS , vyhříváním rukojetí, FID. Zbytek budu muset domašlit

Motorka koupena od CyrilMoto - Výborné jednání!!!

První dojmy - Skvělé svezení, dostatek výkonu, pohodlná. Zatím jí není co vytknout, ani ta váha na místě mi nepřijde nijak hrozná.

Doplňky na motorce - Padací rámy, výztuha převodovky, kryt hlavního stojanu, zvýšení a rozšíření bočního stojanu, plexi hlavního světlometu, relé pro start na bočním stojanu, kufry od ALUmilánek.

Teprve se seznamujeme, ale převládá ve mě nadšení. Pneu bylo smetené, tak jsem vybral Mitasky 07. Doplnit kufry a nějaké bezpečnostní prvky a hurá na cesty. S motorkou si budu muset pohrát, co se doplňků týče

Tak jsem si s ní trošičku pohrál, dokoupil padáky a kufry od Milánka, vyrobil výztuhy převodovky, kryt hlavního stojanu, rozšíření a zvednutí bočního stojanu, plexi před hlavní světlomet. nosiče bočních kufrů, kvůli kterým jsem musel zkrátit zadní blinkry. Připojil relé pro start na bočním stojanu a celou se ji pokusil vyčistit a obnovit její zašlou slávu

Už jsme spolu i trošku pocestovali, projela Německem, Švýcarskem, Lichnštejnskem, Itálií a Rakouskem. Podívala se k moři a do výšky 2400m, kde si zajezdila na sněhu

Woky
Woky napsal 28.04.14 v 14:38 10b.

pěkná mašina

Hobza
Hobza napsal 08.03.14 v 17:58

Krásná motorka

tomgsf
tomgsf napsal 10.10.13 v 21:36

Přeji hodně km bez nehod

Sema
Sema napsal 10.10.13 v 21:13

Fešné GS. Přeji spoustu hezkých cest a zážitků s ním.