Kymco Yager GT 125 (2009)

Vlastník RoDo
Vloženo 10.10.2013
Aktualizováno 10.10.2013

Skútr pro pohodovou jízdu, který používám primárně pro cesty do práce a z práce (celkem 50km cesta).

Motorka koupena od Pavel-Šácha (Praha 4-Modřany) - Super. Informace od prodejce odpovídali skutečnosti, jednání 100%. Jestli bude zase něco prodávat, doporučuji :).

První dojmy - Chová se klidně, jízda je tedy pohodlná, kdy velký plexi odfiltruje 99% útočných much a hmyzu :). Jediný, co by možná stálo za změnu je velikost kol, ale to budu muset řešit až s případnou koupí jiného modelu.

Doplňky na motorce - Bílá barva, variátor Malossi, velké plexi Biondy

Kymco jsem si vybral díky dobré ceně a hlavně dobrý referencím, které jsem si na internetu našel.
K dnešku mám najeto nějakých 2.500 km, kdy to jsou kilometry do práce a z práce. Vybíral jsem stroj, který bude schopen držet nějakou slušnou rychlost za slušnou spotřebu a v tomto ohledu jsem velice spokojen.
Poruchy mě zatím žádné nepotkaly.

Vzhledem k velikosti pneu se Yager cítí nejlépe na silnici (sice by mohla ýt v německém standardu a ne v českém, kdy je to někdy spíše o slalomu a o tom chytit tu menší díru). Do města úplně ideální a i mimo město to není žádnej šnek.

Žádnou delší cestu za sebou zatím nemám, takže o delších cestách napíšu snad někdy příště :).