Rieju RRX 50 (2007)

Vlastník Nikkolka
Vloženo 6.10.2013
Aktualizováno 18.5.2015

Zatím to vypadá že je dobrá,jen se musí trochu poupravit pár drobností.

Motorka koupena od heavyrun (Šumperk) - Skvělá domluva,ochotný. :) Spokojenost a doufám že i motorka dlouho vydrží ;)

První dojmy - Skvělé,jen ty řiditka ale ty se doladej.Rozjezd vpohode,brzdy fungujou.Jinak jsem spokojená :)

Průměrná spotřeba - 3.14125 l/100km

6.10.2013 - Jela jsem si pro mojí prvni motorku

Proč jste si vybral tento stroj? - vzhledove je pěkný, a nebylo moc navýber

Pokud máte už něco najeto, jaké jsou Vaše zkušenosti? - Naježdíno mám jedine s autoškolou na teto motorce ještě ne, jen zkouška před koupí.Jinak jizda pohodlná,motor zatim dobrý,brzdy brzdí,ovladatelnost dobrá musí se pár veci vylepšit(trochu hnutá řidítka),spotřeba se teprv zjistí ,poruchy zatim ne

Jaký terém motorce prospívá? - Já mám radši silnici, klidnejší místa kde nejezdi moc aut. Jsem začátečnice tak si musím pomalu zvykat , Nerada jezdím "crossem" docela se zatim bojím

9.10.2013
Tak jsem se konečne dostala k fotkám

Za tu dobu než jsem se dostala k aktualizaci tu bylo spousta okružních cest které jsme nedokumentovali ale ted se snažíme dokumentovat každou cestu

Dnes je 23.7.2014 a konečne jsem se dostala k aktualizaci motorky :)

25.5.2014 První Zmrzlinka :)

14.6 - Nudila jsem se a začal se mi loupat blatník tak jsem ho stříkla :)

3.7.2014 Výlet do Náchoda na Pizzu :D

6.7.2014 Výlet na Bischofstein
Navečer v neděli jsme se dohodli že se jen tak projedem kousek a nakonec jsme ujeli přes 80 km ,ale stálo to zato

7.6.2014 Nová rozeta :3

11.7.2014 - Další výlet na Pizzu :)

[b]15.6.2014 Okružní výlet na Hvězdu :)

Byl to supr výlet. Okruh měl přibližně 80km :)
Česká Skalice-Červený Kostelec-Rtyně v Podkrkonoší-Stárkov-Teplice-Police-Hronov-Náchod-Domuu :D
zde pár fotek :)

16.7 Výlet do Hradce Králové
Fotku bohužel nemám. Jeli jsme tam jako doprovod kamarádce pro páčku na brzdu :) Dobrá jízda :)

___

1.8.2014 Neplánovaná Projížďka :)
Bohužel Fotky nejsou :(
---> Studnice -> Nové Město nad Mětují -> Olešnice v Orlických horách -> Jeleniov -> Kudowa Zdroj -> Náchod -> Starkoč

Asi 21.8 - Výlet jen tak :)
Budu muset vozit nějakého fotografa aby byli konečně nějaké pěkné fotečky z projížděk na

Slepo

! :D
--> Červený Kostelec --> Rtyně v Podkrkonoší --> Upice --> Výšinka --> Dvůr Králove nad Labem, --> Kuks --> Heřmanice --> Vlčkovice v Podkrkonoší --> Chválkovice --> Hořičky --> Ratibořice

- Cestou mi motorka začala bláznit. Doma jsme rozdělali karburátor a všechny trysky byli špinavé že se nedali ani profouknout a tryska od sitiče byla uvolněná.
Vyčistila jsem to a sehnala novou trysku.

18.9 Cesta do školy :)
Cesta do školy byla prvních 5 minut uspěchaná protože jsem nestihala,ale jinak po dlouhé době na ní zase jet - k nezaplacení
Krásně jela vytáhla jsem z ní 70km/h (na rovince)
Počasíčko nám přálo

___
Tak a další sezona je tu :)

19.3. 2015 Karburátor
Tak konečně opravený karburátor na svém místě :3

20.3.
Krásné počasí tak jsem se vydala sama na kratší projížďku :)

24.3. Výlet do Jaroměře
Co víc si přát než jen krásné slunečné počasí :)

10.4. Projížďka po Okolí :)

25.4. Moto-sraz Radvanice

+ Jsme se odpojili a jeli se mrknout v Náchodě na Vyhlídku :)

Woky
Woky napsal 15.01.15 v 12:09 10b.

Lubos92
Lubos92 napsal 18.03.14 v 13:27

Pěkná .

Slavomil_84
Slavomil_84 napsal 30.01.14 v 18:21 10b.

Na začátwk dobrý, tj my měli pionýry, simsonky, mzetky a dneska už ta technika je lepšejší jj jina doba, tak opatrně ať jsi spokojená, dávám deset

dzarmil
dzarmil napsal 08.10.13 v 21:22 10b.

Pro začátek parádní motka .Takže přeju mnoho najetých km v sedle,po cestách i necestách .

Nikkolka
Nikkolka napsal 07.10.13 v 22:20

Děkuju všem;) taky plno km bez nehod!
heavyrun- snad bude sloužit dlouho a bez problemu