Suzuki VZ 800 Marauder (2004)

Vlastník Hoor
Vloženo 5.10.2013
Aktualizováno 18.10.2013

♥ Je moja a je to krasavica. ♥

První dojmy - Kupil som ju ako 9 rocnu, z Košic do Trnavy. Prva moja samostatna jazda. A aky dojem, ten najkrajši, to sa neda ani opisat. Citil som sa ako na prvom rande, ale po par kilemetrov som to uz vedel, ze ona je ta prava.

Doplňky na motorce - bocne tasky, operadlo, predna rolka, ale v plane mam ju trosku vylepsit.

Zatial mam nabehane len malo, som taky zelenac. A tak tazko vraviet o motorke ktora je moja prva (myslim velka motorka).
Zakruty - Nechce sa jej ist do za kruty, ale treba ju len tvrdo zalomit a zakruta je radost.
Trosku mi ustreluje zadne koleso. Hlavne kde su kolaje, tak neviem ci je to v makkom rame, alebo slabych tlmicoch.
Spojka- trosku som si na nu dlhsie zvykal, par krat mi to aj zdochlo - nastavena je presne podla maualu - hold treba si len zvykunut a teraz ide uz dobre.
Zvuk - mam tam original vyfuk, krasne ticha a ked sa jej prida uplny zvukovy koncert.
Spotreba - asi okolo 5,5 l, a olej neviem ale dost, cital som ze 0,5-1l na 1000km tak asi mne ten liter.
Poruchovost - zatial nic len raz mi dosiel benzin, tak som prepal na rezervu.
Start - Ej studeny start, ten nema rada to nastartuje az na treti krat a to horko tazko, asi je urazena ze som ju nechal vychladnut. Za to ked je zahriata alebo rozpalena tak chyti na brnk.

dzurik
dzurik napsal 18.10.13 v 19:58 10b.

super

jikov
jikov napsal 17.10.13 v 12:38 10b.

Krásná mašina.

dogina
dogina napsal 14.10.13 v 16:50

krásnej maroušek...hodně štěstíčka a zábavy

Boža
Boža napsal 07.10.13 v 20:34 10b.

Mohlo by být více fotek skvělý cruiser za 10 bodů

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 05.10.13 v 22:16 10b.

Sůza jak se patří