Kawasaki ZX-6R Ninja (2001)

Vlastník health
Vloženo 4.10.2013
Aktualizováno 27.7.2015

Krásná mašinka, po ER-5 něco úžasného, byla jen lehce padená takže trochu odřená páčka brzdy, ale jinak šlape jako hodinky :)

Honda CBR 600F: Kawa se objevila za neodolatelnou cenu, tak sem ji musel mít :)

První dojmy - Zvuk s laďákem jako kráva :D možná až moc hlasitá, ale je to nádhera :) Proti mojí ex letí jak z praku, kdo zkusil ví :) to se nedá ani popsat . Chvilku si budu muset zvykat na ovládání, ale motorka je lehoučká a řekl bych, že s ní problém nebude.

Motorku bych doporučil pro - Já osobně bych moto doporučil určitě až po nějaké zkušenosti s 500 ccm, určitě ne pro začátečníka (pouze můj názor), ikdyž je motorka v nízkých otáčkách celkem hodná.

Je to prostě skvělá motorka, hned jak sem ji viděl sem si ji zamiloval, krásný stroj s nádherným zvukem.

Původně jsem chtěl Hondu CBR 600F, (99 - 00), vyhovuje mi takový sportovně - cestovní posez. Bohužel v okolí jsem žádnou která by mi vyhovovala nenašel, a jak se objevila tahle tak sem ji musel mít :)

Zatím sem odjel pouze cestu domů (cca 50 km), a hned jsem skončil na benzínce - moto po natankování nešla nastartovat, startér točil, ale prostě nechytala, nakonec se nám ji podařilo roztlačit a od té doby šlapala jak hodiny (přes zimu bude kontrola popř. výměna svíček, baterky atd..)

Motorka jede krásně, zátah mi připadá dostatečný i v nižších otáčkách (prozatím), zadní brzda mi přijde lehce slabší, ale po ER-5 jsem zvyklý a aspoň se mi dobře dávkuje.

Podvozek zatím nezhodnotím, zatím vypadá že je dost tvrdý (což bych od takové mašinky očekával), ale uvidíme až se spolu více seznámíme.

Do zatáček ji vedu zatím lehce nejistě, chce to zvyk ER-5 šla zlomit lehoučce, tohle je trochu něco jiného, ale myslím že nebude problém.

rybíz5
rybíz5 napsal 25.06.14 v 11:19

Pěkná žabička At vám to jezdí

krysoid
krysoid napsal 09.02.14 v 12:21

Pěknej samuraj

Lubos92
Lubos92 napsal 17.10.13 v 16:34

Pěknej stroj .

TomasGSR
TomasGSR napsal 14.10.13 v 22:14

Děkuji za komentář, tak chválím zelenou krasavici, zelené kola + SBK k tomu není co dodat, 10b jasných hlavně kolama dolu

Kinča
Kinča napsal 14.10.13 v 15:26 10b.

Prostě Ninja, nejlepší