Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník mili001
Vloženo 17.9.2013
Aktualizováno 15.3.2015

Vloženo: 31.08.2016, Uskutečněno: 31.08.2016, Stav tachometru: 4350 km, Zhlédnuto: 8x

Třítýdenní dovolená snů v červenci. Najeto 4350 km. Zhruba naplánovaný byl jen první týden, jinak jen lehká představa, kam chceme jet.
Trasa po německý dálnici k moři, Swinoústí, Kolobřeh chvilku u moře ,.Toruň - autentický spaní v pevnosti , Belchatow, Waršawa, Przysznyc, motorkářskej sraz ve Fialkowu, Nizdnica - křižácký hrad. Ilawa ,jízda na záhranářským superrychlým člunu Olštýn ,skanzen v Olštýnku a větrné mlýny . Rekonsktrukce husitské bitvy na Grunwaldu. Dík patří polským kamarádům, kteří nám zpříjemnili druhý týden pobytu.
Dále jsme se vypravili na Mazurská jezera, křižácké hrady ,Vlčí doupě a areál bunkrů Mamerki, který je od Hitlerova hlavního stavu vzdálen tak 25 kiláků a je tam vidět daleko víc, protože ho nevyhodili do povětří.
Okolo Mazur je krásná kochačka , V Gyzičku je zajímavý , víc jak 160 let starý otočný most přes plavební kanál, na ruční pohon Horní jezera, při pohledu na mapu, jsou spíš pro plachetnice, dolní ke koupání.
Od jezer jsme vyrazili na jih, přes Lublin, kde je přímo ve městě koncentrák, Majdanek. Pěkně depresivní, kdybych měla koukat z oken na ten ostnatý drát
Na Duklu jsme tentokrát dorazili za slunce. Zemljanky byly neskutečný ve srovnání s německými bunkry Údolí smrti, až na úplný konec silnice, kde je ještě jeden tank, asi nejzachovalejší. Překvapily nás dvojjazyčný názvy vesnic, ty jsou i z polský strany, žili tu Lemkové, Rusíni. Dalším přechodem jsme se zase přehoupli do Polska , nádherný zapomenutý kraj, dřevěný kostelíky, klídek, pohádka. A taky mnohem levněji než na Slovensku. Jeli jsme dál na Vysoké Tatry, Oravu , Ostravu a po jedenáctce do Prahy. Krásná cesta

Clint. (77) napsal 04.09.2016 v 22:36

Mooooc pěkné,to jest sen i můj

tatíkPé (9) napsal 01.09.2016 v 21:24

Paráda a super fotky .

mili001 (0) napsal 01.09.2016 v 09:29

Romane, to je spešl kufr na foťák chrání ho před otřesama. Ne všechny cesty, po kterých jezdíme jsou tak pěkný, jak bysme si přáli třeba oudorový držák na kameru nevydržel a ulomil se

roman689 (0) napsal 31.08.2016 v 18:48

Moc pěkný výlet ,u toho bunkru to vypadá,že ho jdeš podminovat-že by v kufříku byla C4ka? ,nojo,ale Hitler už je v "kopru"

Hyacint (39) napsal 31.08.2016 v 15:59

Pěkný výlet.

DanXV (0) napsal 31.08.2016 v 14:42

cortes (0) napsal 31.08.2016 v 13:03

Dokážete si to prostě užít

Ales600 (54) napsal 31.08.2016 v 11:25

bill56 (8) napsal 31.08.2016 v 11:15

Krásná jízda

JirkaMetal (1) napsal 31.08.2016 v 11:13

Super dovolená ,závidím.

• Znojmo 23 km

Na poslední chvíli jsme se přihlásili na Den Suzuki v Brně. Páteční výjezd z Prahy vyšel suprově. Kochací cesta přes Vysočinu, okolo Dukovan přes Moravský Krumlov do Vojkovic byla odměnou po náročným pracovním týdnu :-D

Vloženo: 27.08.2019
    Uskutečněno: 27.08.2019
  • Suzuki Day na okruhu v Brně

Fajn akce s prima lidma. Kategorie pro holky byla super , protože nás bylo pár a stihly jsme si víc zajezdit, než v jiných skupinách. A čtyři kola na okruhu byly fakt zážitek. :-DD :-DD :-DD

Vloženo: 27.08.2019
    Uskutečněno: 27.08.2019
  • Lužické hory

V pátek zajímavá cesta přes Český Brod , Lysou nad Labem a Benátky nad Jizerou. Tím jsme se vyhnuli pátečnímu blázinci na výjezdu z Prahy :-DD a pak už jen krásná cesta do České Kamenice. Penzionek v bývalém zahradnictv

Vloženo: 05.08.2019
    Uskutečněno: 05.08.2019